Як в кнопку вставити картинку.

Кнопки деяких клавіатур, наприклад, використовуваних в POS-терміналах, забезпечені знімними ковпачками, під які можна поміщати будь-які написи або зображення. Ці накладки можна виготовляти як вручну, так і за допомогою принтера.
Інструкція
1
Від'єднайте клавіатуру, інакше випадкові натискання на клавіші при маніпуляціях з ковпачками можуть спровокувати збої в роботі пристрою, до якого вона підключена. Одні клавіатури можна відключати і підключати тільки при знеструмленій машині, інші ж допускають і «гарячу» комутацію (наприклад, ті з них, які обладнані інтерфейсом USB).
2
Дізнайтеся з інструкції до клавіатури про спосіб знімання ковпачків. Зазвичай його для цього достатньо підчепити викруткою. Найкраще не знімати їх одночасно - вони можуть загубитися. Знімайте кожний наступний ковпачок лише після установки попереднього.
3
Якщо в інструкції до клавіатури не вказано, якого розміру повинна бути накладка з написом або малюнком, виміряйте розміри посадкового поглиблення звичайною лінійкою. Занадто широка картинка не поміститься в поглиблення, занадто вузька - при натисканні може переміщатися і повертатися діагонально.
4
Виберіть матеріал для накладок з картинками або написами. Оскільки зовнішня поверхня ковпачків є глянцевою, добре виглядати буде і звичайний папір. Але значно кращі результати можна отримати, використовуючи плівку для струменевих або лазерних принтерів (залежно від того, яким апаратом ви користуєтеся). Під цю плівку можна помістити квадрати з паперу будь-якого бажаного кольору. Рукописні написи або малюнки можна скопіювати на плівку для лазерного принтера за допомогою копіювального апарату. Зазвичай з боку друку лінії на плівці мають злегка сріблястий відтінок, а з протилежного боку - насичений чорний колір.
5
Межі квадратів виділяйте тонкими лініями. Друк у всіх випадках здійснюйте в масштабі 1: 1. Вирізуйте накладки прямими ножицями. Підключивши клавіатуру замість POS-терміналу до звичайного комп'ютера, обов'язково перевірте, чи правильно розташовані накладки на всіх клавішах. Лише переконавшись, що це так, приступайте до експлуатації клавіатури.