Як в Фотошопі закрити очі.

Найчастіше фото, підготовлювані до публікації в засобах масової інформації, вимагають спеціальної обробки з метою приховування особистостей людей, представлених на них. Подібний ефект може бути досягнутий шляхом внесення в зображення змін, що роблять неможливим зняття біометричних параметрів. Наприклад, утаєнням області очей. Закрити очі на фотографії можна в професійному редакторі растрової графіки Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • - файл з вихідним фото;
  • - Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Завантажте в Adobe Photoshop зображення, що містить особа, на якому потрібно закрити очі . Для цього в розділі File головного меню програми виберіть пункт "Open As ..." або "Open ...". Можна також скористатися відповідними клавіатурними скороченнями - Ctrl + Alt + Shift + O або Ctrl + O. Перейдіть до потрібного носію і директорії в відображення діалогу. Виділіть потрібний файл. Натисніть кнопку «Відкрити».
2
Для більш зручної роботи збільште масштаб перегляду зображення і перейдіть його так, щоб основну площу вікна документа займала оброблювана область ( очі ). Застосуйте для цього інструмент Zoom, обвівши їм потрібний фрагмент, або введіть значення масштабу в текстове поле знизу, а потім використовуйте смуги прокрутки.
3
Створіть прямокутну область виділення навколо зони зображення, що містить очі , яка повинна бути закрита. Активуйте інструмент Rectangular Marquee. Обведіть їм потрібний фрагмент. Скоректуйте виділення. У меню виберіть пункти Select і Transform Selection. Рухайте краю рамки для їх точного позиціонування. Двічі клікніть по внутрішній частині виділення для застосування змін.
4
Закрийте очі чорним прямокутником. Це найбільш типовий спосіб приховування частин зображення. Встановіть чорний колір переднього плану (хоча ви можете використовувати і будь-який інший). Активуйте інструмент Paint Bucket. Клікніть мишею по внутрішній області виділення, створеної на третьому кроці.
5
Закрийте очі мозаїчним поданням фрагмента зображення, в якому вони містяться. Даний спосіб також часто використовується (зокрема на телебаченні) для приховування облич людей. У меню виберіть пункти Filter Pixelate і "Mozaic ...". У діалозі встановіть прапорець Preview, встановіть потрібне значення параметра Cell Size і натисніть кнопку OK.
6
Збережіть отримане зображення. Натисніть клавіші Ctrl + Shift + S або використовуйте пункт "Save As ..." в розділі File головного меню. У списку Format відобразився діалогу вкажіть цільової формат зберігання даних. Перейдіть до директорії, в яку потрібно зберегти файл, введіть його ім'я у відповідне поле. Натисніть кнопку «Зберегти».