Як відкрити зовнішню обробку 1С. Як додати обробку 1с.

Зовнішні обробки не є частиною прикладного рішення і зберігаються в окремих файлах, які мають розширення .epf. Головне достоїнство зовнішніх обробок полягає у можливості їх використання в різноманітних прикладних рішеннях, не змінюючи структуру самих рішень.
Інструкція
1
Зовнішня обробка може бути створена в конфігураторі. Для цього відкрийте меню «Файл» верхньої сервісної панелі вікна програми та вкажіть пункт «Новий». Скористайтеся опцією «Зовнішня обробка» в списку вікна «Вибір типу документа" і підтвердіть свій вибір, натиснувши кнопку OK.
2
Запустіть створену зовнішню обробку на виконання, відкриваючи її як стандартний файл, що зберігається на жорсткому диску комп'ютера. Такі обробки стануть працювати як прикладні рішення. для цього розкрийте головне меню програми і вкажіть пункт «Файл». Виберіть підкоманду "Відкрити" і вкажіть повний шлях до збереженого файлу зовнішньої обробки з розширенням .epf в діалоговому вікні Open. Підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку Open.
3
Зверніть увагу на можливість перетворення будь-який, існуючої в конфігурації, обробки в зовнішню. Можливо також додавання зовнішніх обробок або звітів в структуру прикладних рішень в якості нових об'єктів. Для цього запустіть конфигуратор і вкажіть команду «Пошук в даних». Виберіть потрібну дію в підміню: - замінити на зовнішню обробку ; - вставити зовнішню обробку ; - зберегти як зовнішню обробку ; - порівняти, об'єднати з зовнішньої обробкою.
4
Слід враховувати, що у версії 8.2 програма не може працювати з файлами, збереженими на комп'ютері. Можливо тільки використання файлів, що знаходяться на сервері. Тому для того, щоб відкрити зовнішню обробку , необхідно спочатку відправити файл такої обробки на сервер. Після цього підключіть потрібну зовнішню обробку і відкрийте її форму. Зверніть увагу на те, що переміщення файлу зовнішньої обробки на сервер припускає попереднє перенесення цього файлу в тимчасове сховище.