Як носити широкі штани. Як зробити складки для широких штанів.

Широкі штани давно користуються заслуженим успіхом у жінок. Цей предмет одягу може приховати і повноту, і зайву худорлявість. Такі штани досить універсальні і легко комбінуються з іншими елементами гардероба.
Інструкція
1
Оберіть стиль брюк залежно від особливостей вашої фігури. Це може бути як класична, так і спортивна модель. Дуже цікавою деталлю молодіжного ансамблю можуть стати і шаровари, виконані в східному стилі. Візуально зменшить повноту класичний або спортивний варіант широких штанів спокійних тонів і кольорів. Зайву худорлявість легко сховати в м'яких складках, закладених по лінії талії. При виборі брюк орієнтуйтеся на комфорт.
2
Штани можуть бути виконані з абсолютно різних матеріалів. Для міжсезоння і холодної пори року підберіть штани з теплих, м'яких і добре тримають форму тканин, наприклад, твіду або крепу. Їх легко комбінувати з м'якими затишними светрами і кардіганами.
3
Необхідно відзначити, що занадто вільний прямий силует верхній частині може додати вашій фігурі додатковий об'єм. Тому в таких випадках викличте на допомогу всю різноманітність ременів, шарфів і шийних хусток, що зробить акцент на перевагах вашої фігури. Добре поєднуються з теплими варіантами брюк зручні неширокі піджаки, подовжені приталені френчі. Так званий А-подібний силует також здатний зберегти вашу фігуру жіночною за будь-яких формах. Тут доречні і накидки, і пончо, і палантини.
4
Легкі тонкі широкі брюки носіть з топами, майками і блузками. Вишуканим доповненням до таких невагомим штанів стануть приталені моделі мереживних тунік, сорочок, виконані в романтичному стилі. У випадку, коли необхідно скорегувати фігуру, можна використовувати вільні фасони сорочок, блузок, трикотажних кофтинок. Намагайтеся акцентувати увагу кольором, малюнком, аксесуарами на тих зонах, які ви хотіли б виділити, коректуючи лінії фігури, і навпаки, уникайте яскравих і помітних деталей на тих місцях, які ви хотіли б приховати від зайвих поглядів.
5
Зверніть увагу на те, що широкі брюки з високим поясом чудово виглядають на фігурі з тонкою талією. У даному варіанті завжди в фаворита біла класична сорочка або жіночна блуза, заправлена всередину. Не менш ефектно з такими брюками виглядає і вузький жилет, що надає деяку строгість і парадність всьому поряд. Виконані з оксамиту, в поєднанні з ошатними блузами, топами, накидками і палантинами, вільні брюки можуть стати гідним вибором для будь-якого вечірнього заходу.