Як намалювати Гаррі Поттера.

Останнім часом серія книг і фільмів про чарівника Гаррі Поттера стає досить популярною, в результаті чого досить активно розвивається так званий фан-арт, одним з відгалужень якого є малювання даного персонажа.
Інструкція
1
Для того що намалювати улюбленого персонажа, запустіть який-небудь графічний редактор, наприклад, Adobe Photoshop. Скористайтеся будь фотографією Гаррі Поттера. «Виріжте» даного персонажа і помістіть на передній план. Додайте яскравості фрагменту з героєм, надавши йому плакатний вигляд. Зробіть копію малюнка і знизьте прозорість шару до 50%. Зробіть ще одну копію і переміщайте її вгору в тому ж самому режимі. Всі верстви необхідно об'єднати і знову застосувати настройки.
2
Потім попрацюйте з фоном. Зробіть копію шару. Зітріть нижній шар і залиште тільки верхній - небо. Скопіюйте шматок з небом, размойте його. Після цього увійдіть в режим Layers. Об'єднайте всі існуючі фонові шари, виділіть Гаррі і розфарбуйте фон. Небу надайте наступний колір # 011E36. Землю розфарбуйте відтінком під номером # 64783F, до будівлі і шматочку неба застосуєте # D4DAD6. Використовуйте інструмент «Розмиття» на всіх графічних фрагментах. Далі об'єднайте шари з фарбою.
3
Потім зробіть копію фону і виберіть в палітрі колір # D4DAD6 і ще # 011E36 як додатковий. Застосуйте плагін Color з розділу «Ефекти». Виділіть Гаррі Поттера ще раз і переходите на барвистий фон, який знаходиться вгорі. Зробіть на ньому отвір, використовуючи звичайний ластик. Застосуйте до отриманої дірі плагін, а до шару - інструмент «Розмиття». Створіть копію шару і поставте режим його множення, щоб додати вашій картині яскравості. Зітріть все зайве в нижній частині. Після цього навколо Гаррі з'являться промені.
4
Зробіть копію шару самого персонажа і застосуєте до копії плагін, який ви використовували для створення фону і променів раніше, але змініть деякі налаштування. Виберіть інші фарби на палітрі. «Виріжте» області чарівної палички, рук та обличчя. Створіть у верхній частині ще шар і виділіть кольором #FOFAFF. Далі завантажте спеціальний кліпарт у вигляді світиться лінії (кліпарти можна знайти на будь-якому сайті з навчання Adobe Photoshop). Поставте його в режимі екранного перекриття наступним чином: кінець повинен співпасти з чарівною паличкою. Шари з Гаррі і фоном об'єднайте. Залиште небо з променями і лінії. Створіть чорну рамку і робіть промені.