Як краще вчити англійську.

Англійська недарма вважається міжнародною мовою. Володіючи ним, ви можете вільно почувати себе практично в будь-якій країні світу, а також отримати багато цікавої та важливої інформації, з хорошим знанням англійської легше зробити успішну кар'єру.
Вам знадобиться
  • - англо-російський і російсько-Ангийский словник;
  • - книги та фільми англійською мовою;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Найкращий спосіб вивчити англійську мову - пожити якийсь час в англомовних країнах. Там волею-неволею доведеться постійно слухати іноземну мову, запам'ятовувати слова та практикуватися в мові. А якщо ще й вступити на навчання в школу, коледж або на курси якогось майстерності, де потрібно буде весь час спілкуватися, ваш рівень володіння англійською стане високим досить швидко.
2
Відпочиньте в мовному таборі. Зазвичай вони розташовуються за кордоном, наприклад, на Мальті або в Англії. Там можна не тільки добре оволодіти англійською, а й прекрасно відпочити, і навіть завести нових друзів.
3
Не маючи можливості вивчити мову в іншій країні, оточіть себе англійської промовою будинку. Постійно читайте книги і журнали на даній мові. Для початку підберіть собі легкі адаптовані тексти, а потім переходите на більш складні. Під час читання намагайтеся вловити загальний зміст. Виписуйте собі зустрічаються незнайомі слова, щоб потім знайти їх значення і запам'ятати. З часом у вас це буде виходити швидше і легше. Дивіться англійські і американські фільми в оригіналі.
4
Велике значення має і письмова мова. Щоб навчитися швидко писати, заведіть себе щоденник, в якому описуйте англійською минулий день. Крім цього пишіть собі щодня записки-нагадування, а також листуйтеся з носіями мови в інтернеті.
5
При будь-якій можливості застосовуйте свої знання на практиці. Познайомтеся в соціальних мережах з людьми з англоговоряшіх країн і спілкуйтеся з ними за допомогою відеодзвінків через Skype. Якщо поруч немає співрозмовника, говорите з самим собою.
6
Навчіться думати як англієць. Після цього можна буде з упевненістю сказати, що англійська стала для вас другою рідною мовою.
7
Пам'ятайте, що все в ваших руках. Головне в швидкому освоєнні будь-якої мови - щоденна практика.