Як намалювати троянду олівцем поетапно. траферети для стін ліхтар.

Роза - відмінна модель для натюрморту, створеного початківцям художником. Її можна зобразити в кольорі, проте на перших порах важливо навчитися правильно працювати олівцем . Почніть з поетапного зображення квітки простим грифелем - цілком ймовірно, що у вас вийде дуже витончений начерк.
Вам знадобиться
  • - білий папір для малювання або креслення;
  • - планшет;
  • - набір олівців різного ступеня твердості;
  • - стірательная гумка.
Інструкція
1
Вирішіть, яку троянду ви будете зображати. Це може бути бутон з щільно зімкнутими пелюстками або повністю розкрився пишний квітка. Щоб зображення було гранично реалістичним і точним, запасіться фотографією троянди - так ви зрозумієте, як краще накладати тіні і світлові відблиски.
2
Для початку побудуйте основу майбутньої квітки. На аркуші паперу намалюйте довгий конус без підстави. Усередині розширеної частини конуса намітьте спіраль - натяк на тісно зімкнуті пелюстки.
3
Починайте «одягати» троянду. Навколо серцевини намалюйте плавну лінію, що йде від розширеної частини до основи конуса. Відступите на півсантиметра від першої лінії і проведіть другу, змикається біля основи. Вийшов припасований пелюстка з відвернути краєм.
4
Повторіть прийом, намалювавши ще один пелюстка з іншого боку конуса. Поступово промальовувати наступні. Пелюстки повинні йти по колу, поступово розширюючись. Не забувайте промальовувати відвернуті краю - це зробить квітку пишним.
5
Надавши троянді достатній обсяг, прорисуйте широко розгорнуті зовнішні пелюстки. Вони мають вигляд нерівних напівкіл. Краї пелюсток зробіть злегка незграбними, а в центрі легким штрихом намітьте складку. Не прагніть до геометричної правильності - прелесть живої троянди в її несиметричності.
6
Закінчивши начерк, займіться промальовуванням світлових відблисків і тіней. Легкими штрихами затемняйте внутрішню частину пелюсток, одночасно обводячи їх контури більш тонкої олівцевої лінією. Для растушовкі використовуйте м'який, гостро заточений грифель.
7
Уздовж наміченої посередині зовнішніх пелюсток складки покладіть тонкі смуги тіні. Затемните серцевину квітки. В процесі нанесення тіней стірательной гумкою видаляйте невдалі штрихи. Обводите контури тонкої, але яскравою олівцевої лінією.
8
Огляньте малюнок. Якщо хочете, можете доповнити квітка листям. У нижній частині малюнка зобразите кілька широких листів з зазубринками по краях. Тонкими штрихами намітьте прожилки і зафарбуйте їх світло-сірим тоном. Зітріть допоміжні штрихи і обведіть кожен аркуш м'яким олівцем .