Як написати логін і пароль. Яке у мене ім'я і пароль.

Багато користувачів персональних комп'ютерів на поточний момент уявляють собі інтернет, як місце дислокації великої кількості сайтів, простіше кажучи, багатоповерхівка. Для входу в своєрідну квартиру (сайт) необхідно мати в наявності ключі ( логін і пароль).
Вам знадобиться
  • Реєстрація на будь-якому інтернет-ресурсі.
Інструкція
1
Логін і пароль - це невід'ємна частина один одного, їх можна порівняти з ключем від замка і зв'язкою, в якій може він знаходитися. При реєстрації на одному з сайтів вам доведеться ознайомитися з правилами, як правило, для у кожного ресурсу є свій звід законів. Наприклад, пара логін і пароль не може бути однаковою і їх довжина повинна складати не менше 6 знаків.
2
Крім цього є ще й загальні правила при введенні цих значень в порожні поля: всі вводяться букви повинні бути з англійської розкладки. При цьому не можна вводити пропуски і ще деякі спеціальні символи. Але перед введенням необхідно створити приблизні варіанти пари « логін - пароль».
3
Часто трапляється так, що потрібний варіант логін а вже зайнятий, доводиться вибирати інші імена або назви. Деякі користувачі роблять простіше - додають до зайнятого логін у якусь цифру, наприклад 85. Звідки така цифра? Використовуєте останні дві цифри вашого року народження і дописуєте після логін а: був Dmitriy, а став Dmitriy85.
4
Далі потрібно сказати про складність обраного пароля. Чим більше в ньому символів, варіантів малих і великих цифр, а також наявності спеціальних символів, тим складніше його буде підібрати іншим користувачам або роботам, основне завдання яких - отримати доступ до вашого аккаунту.
5
Щоб мати уявлення про складні і легко запам'ятовуються паролі, достатньо створити свій, слідуючи деяким простим алгоритмам. Як приклад візьміть дані певної людини. Наприклад, його ім'я Дмитро, дата народження - 24 червень 1985 року. Спочатку потрібно представити ім'я в англійській розкладці, тобто на роль пароля претендує ім'я Dmitriy.
6
Перетворіть дату 24 червня 1985 - 24.06.1985. Об'єднайте дату народження і ваше ім'я в транслітерації. Діяти потрібно так: після кожної букви необхідно вводити одну з цифр. Таким чином можна отримати наступний пароль: D2m4i0t6r8i5y. Спочатку здається, що пароль складний, але з часом ви його запам'ятаєте.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=aHbFVa9586I
Зверніть увагу
Як вибрати пароль. Не хочете, щоб хтось отримав доступ до Вашої особистої інформації, що зберігається на електронній пошті? Не бажаєте, щоб від Вашого імені хтось писав на форумах або в чатах? А можна написати якесь безглузде слово і забезпечити його цифрами наприклад: Ymront48 головне вибирати слово яке легко запам'ятати.
Корисна порада
Як правильно скласти пароль. Пароль - це єдина і найважливіша захист вашої реєстрації на Яндексі. Поставтеся до цього серйозно! Якщо ви підозрюєте, що хтось має доступ до ваших даних, змініть пароль. Не використовуйте простих паролів: «12345», «qwerty», «password» і т.п. Не пишіть в якості пароля свої ім'я, прізвище, день народження або номер паспорта, просто імена іменники!