Як налаштувати безкоштовні канали. Як налаштувати супутникове тв.

Існує близько 20 безкоштовних каналів федерального значення, прийом яких можна налаштувати при наявності антени і пульта від телевізора. Найчастіше телевізійні провайдери для своїх клієнтів надають пакет послуг, в які також входить безкоштовний перегляд деяких каналів.
Вам знадобиться
  • - інструкція до телевізора;
  • - пульт;
  • - вихід в інтернет;
  • - ресивер.
Інструкція
1
Для настройки безкоштовних каналів включите телевізор, попередньо під'єднавши до нього антену, і візьміть пульт. За допомогою інструкції до застосування налаштуйте канали на вашому ТБ. В основному всі дії проводяться за допомогою кнопки «Меню» на пульті.
2
Після натискання даної клавіші на екрані телевізора відобразиться меню, в якому також за допомогою пульта виберіть каталог «Налаштування», з підкаталогами «Автоматичні настройки» і «Ручні настройки».
3
Виберіть підкаталог «Автоматична настройка», після чого ТВ почне сканувати телевізійний діапазон і записувати знайдені програми в пам'ять телевізора. По закінченні роботи вийдіть з меню і починайте дивитися ТБ.
4
Для безкоштовного перегляду супутникового ТБ через комп'ютер встановіть на ньому програму ProgDVB разом з кодеками для відео MPEG4 і MPEG2.
5
Для настройки програми позначте функцію зсуву часу Timeshift і виберіть місце для розміщення файлу записи, вказавши при цьому його максимальний розмір.
6
Для запуску програми в меню установки виберіть список пристроїв, де вкажіть тип відеокарти. Через меню увійдіть у вкладку «DISEqC і провайдери», в пункті empty ще раз вкажіть тип конвертора і відеокарти. Позначте необхідний вид супутника у вкладці «На який супутник налаштований» і виберіть значення «Пошук каналу».
7
При відсутності ключів скористайтеся методом шарнінга. Для цього використовуйте плагін для ProgDVB CSCLient і карти DVB-S2 або DVB-S. Скопіюйте рядок доступу від шаринг-сервера в файл csc.ini.
8
Запустіть ProgDVB. Виберіть Cardserver Client в меню плагіна і відзначте в ньому Active. Далі визначитеся з потрібним вам каналом і зайдіть у вкладку «Властивості каналу». Вкажіть ідентифікатор залежно від обраного пакета.
9
Для перегляду супутникового ТБ по телевізору запустите на ресівері сканування супутника на наявність доступних каналів. Після певної кількості часу з'явиться два переліки з перерахуванням безкоштовних і платних каналів. Виберіть перший, таким чином ви встановите на своєму телевізорі супутникове ТБ.