Як призначити програму.

Напевно кожному користувачеві персонального комп'ютера відомо, що при відкритті якого-небудь файла операційною системою використовується програма за замовчуванням. Приміром, в системі був встановлений аудіоплеєр AIMP, відповідно, перевагу в виборі асоціацій файлів були передані цьому плеєру. Значить, при подвійному натисканні мишею по аудіофайлу, його відтворить цей плеєр.
Вам знадобиться
  • Налаштування операційної системи для вибору програми за замовчуванням.
Інструкція
1
Для того, щоб призначити програму за замовчуванням, необхідно відкрити список використовуваних програм, який знаходиться за наступним шляхом: меню «Пуск» - «Стандартні програми».
2
Можна для однакових програм можна створити різні можливості призначення. Приміром, одну програму можна використовувати за умовчанням, іншу програму можна поставити в автозавантаження.
3
Налаштування програм за замовчуванням починається з вибору програми і типу файлів, які буде вона відкривати. Якщо ви хочете відкривати все аудіофайли одним програвачем, то скористайтеся зміною цього значення. Якщо в аудіоплеєрі є власна настройка із зазначенням типів файлу, то призначення програми за замовчуванням можна зробити через основне меню програми. Всі зміни в настройках, які ви внесли, зберігатися тільки для конкретної облікового запису.
4
Також можна провести зіставлення типів файлу конкретній програмі. Цю надбудову використовують як більш тонкої параметр настройки програм. Приміром, для відкриття файлів з розширенням.jpg" можна використовувати одну програму , а файли з іншим розширенням можуть відкриватися зовсім іншою програмою.
5
Внесення ярликів деяких програм в пункт «Автозавантаження», може допомогти при перегляді DVD-дисків або в захопленні посилання з буфера обміну.