Як не прогоріти в бізнесі.

Відкриття власного бізнесу є досить ризикованим кроком, оскільки в разі невдачі можна втратити всі вкладені кошти. Щоб цього не сталося, необхідно відкинути емоції і тверезо, по пунктам, розрахувати ситуацію.
Вам знадобиться
  • - бізнес-план;
  • - ручка;
  • - папір;
  • - калькулятор
Інструкція
1
Візьміть ручку і папір. Чітко сформулюйте мету свого бізнесу, вона повинна бути довгостроковою і максимальною. Крім того, мета повинна бути чітко сформульована - наприклад, зайняти будь-який ринок, конкретну нішу ринку або створити автономний бізнес. Якщо ваша мета звучить як: «Просто заробити грошей», та ще з застереженням «Почнемо робити, а там видно буде», подібного бізнесу майже гарантований провал.
2
Постарайтеся максимально точно скласти бізнес-план. Неправильний бізнес-план - це хіт розорень і банкрутств. Головною помилкою практично завжди є неправильний розрахунок очікуваного прибутку. Зверніться за допомогою до досвідчених бізнес-аналітикам, які за невелику плату прорахують вашу бізнес-стратегію і з досить високою точністю оцінять її реальність.
3
Ретельно обумовлюйте умови співпраці з вашими діловими партнерами. Укладіть письмовий договір з чітким описом того, хто і чим буде займатися, за що нести відповідальність і скільки отримувати. У договорі повинні бути враховані такі питання, як: «Яку постійну величину грошей отримуватиме партнер за діяльність для блага підприємства», а також: «Яку змінну частину він отримуватиме від прибутку».
4
Підвищуйте рівень своїх знань в економічній, юридичній та інших сферах, необхідних для успішного ведення бізнесу. Хоча для відкриття своєї справи ніяких особливих освітніх правил не пред'являється, зайві знання вам навряд чи завадять і зроблять більш легким ваш самостійний ділової шлях. Майте на увазі, що деякі сфери бізнесу доступні тільки при наявності ліцензій, сертифікатів та документів про закінчення будь-яких навчальних закладів або курсів.
5
Задайте собі деякі важливі питання. Чи є потреба в тому товарі, який ви збираєтеся пропонувати на ринку? Чи готові ви підтримувати задоволення цього попиту? Чи буде довговічним споживчий попит на ваш товар (послугу)? Чи подобається вам та діяльність, якою ви збираєтеся займатися? Якщо хоча б на одне питання ви відповіли «Ні», варто серйозно подумати про перспективи розвитку вашого бізнесу.
В процесі експлуатації автомобіля часто виникає ситуація, коли його двигун раптом починає працювати з перебоями, засмикано або, як кажуть, "троїть". Причин цьому може бути декілька і одна з них - прогар клапана.
Інструкція
1
Щоб визначити точну причину і встановити, який саме клапан прогорів, зробіть следующее.- Запустіть двигун на холостих оборотах.- Прогрейте двигун кілька хвилин.- Відкрийте капот.- Зніміть ковпачок зі свічки першого циліндра. Якщо обороти двигуна змінилися (сповільнилися), цей циліндр работает.- Одягніть ковпачок на місце і зніміть ковпачок зі свічки другого циліндра. Повторіть дії попереднього пункту для всіх ціліндров.- Перевірте працездатність всіх циліндрів, визначте непрацюючий. Якщо обороти двигуна при знятті з свічки ковпачка не змінилися - цей циліндр не працює. Цьому може бути кілька причин.
2
Причина перша - неробоча свічка. Викриття свічку і замініть її на нову (краще замінювати весь комплект). Заведіть двигун. Якщо двигун працює так само, як і раніше, - свічка ні при чому. Якщо двигун перестав троить - проблема усунена і вона була саме в непрацюючій свічці.
3
Причина друга - відсутність іскри на свічці, тобто несправність проводів або трамблера. Для перевірки наявності іскри викрутити свічку з неробочого циліндра, надягніть на неї ковпачок і покладіть на двигун. Прокрутіть двигун стартером. Якщо іскра є, то електрика і розподільник ні при чому. Якщо іскри немає, слід перевіряти розподільник, кришку розподільника, кулачек, дроти високої напруги і ковпачки проводів.
4
Якщо система запалювання справна, залишаються дві причини того, що двигун троїть: це або прогар клапана, або руйнування поршня (поломка кілець, залипання поршневих кілець, руйнування перегородок поршня). Запустіть двигун і дайте йому попрацювати. При цьому поспостерігайте за сапуном. Потім заглушите двигун, виверніть свічу непрацюючого циліндра і огляньте її. Якщо свічка суха і чиста - прогорів клапан. При цьому з сапуна виходитиме повітря або легкий димок.
5
Якщо свічка залита маслом, а з сапуна виходить густий дим, то це означає, що проблема в поршневий: залипнули або зруйновані кільця, або пошкоджений сам поршень. Провівши таку перевірку, можна на 99% бути впевненим в причині того, чому троит двигун, і дізнатися, який з клапанів прогорів.