Як визначити британського кошеня. британські кішки Як відрізнити від кота.

Британські кішки милі, інтелігентні, сором'язливі, ненав'язливі і в міру цікаві. Вони відмінно почувають себе як на самоті, так і в суспільстві інших домашніх тварин. Британці люблять дітей і мають відмінне здоров'я. Визначити британського кошеня серед малюків інших порід досить-таки легко.
Інструкція
1
Британський кошеня має колосальне схожість з маленьким плюшевим ведмежам. Дізнатися його ви можете по короткій щільною вовни, що нагадує хутро північноамериканської норки, по пухким щічках, маленьким, злегка заокругленим вушках, розширеним у підстави, і великим, круглим, широко розставленими очках. Від інших порід ці кошенята відрізняються і коротким, досить-таки товстим хвостом з заокругленим кінчиком.
2
Маленького британця ви без зусиль визначите по коротким товстим лапок, округлої голівці і короткою шийці. Саме так виглядають ці кошенята у віці 4-6 тижнів. У цей час британські малюки - сама чарівність.
3
В подальший період росту британські кошенята розвиваються досить-таки нерівномірно. То вони починають розтягуватися в довжину, то розповзатися в ширину. На цьому етапі розвитку маленьких британців ви можете зауважити також, що їхні вуха стають неприродно великими, а ноги надто довгими. Такий період «гидкого каченяти» у різних кровних ліній настає в різний час. В одних він починається вже в 2-3 місяці, в інших - у 6-7.
4
Колір очей британських кошенят безпосередньо залежить від забарвлення їх вовни. У тварин сріблястого забарвлення очі зелені або світло-коричневі, у затушованих сріблястих і затушованих золотистих британців - зелені. У білосніжних кошенят вони, як правило, блакитні. Але все ж у більшості британських кішок очі мають відтінки золотисто-мідного гами.
5
Британський кошеня - найкращий варіант для людей, які проводять багато часу поза домом. Саме тому представників цієї породи називають кішками для бізнесменів. Їх респектабельний зовнішній вигляд, спокійний темперамент, почуття власної гідності і дивно приємний характер дозволяють знайти британським кішкам неймовірну популярність у людей всього світу.
В очах люблячого господаря його кішка - завжди красуня. І зовсім не важливо, породиста вона чи ні. Тим не менш, багато хто цікавиться тим, як визначити породу кішки. Адже навіть підібраний на вулиці кошеня може виявитися «принцом крові».
Породу кішки можна визначити за її статурі, по типу шерстки, окрасу, кольором очей і навіть за характером.

Типи статури у кішок

За типом статури можна виділити дві основні групи породистих кішок. До першої належать кішки з великою круглою головою, приплющеним носом і досить масивним тулубом. Класичний приклад тут - перська кошка.Вторая група - це кішки з продовгуватими мордочками, довгим тулубом і витонченими довгими лапками. З короткошерстих найбільш яскравими представниками цього є сіамські кішки, з довгошерстих - ангорские.

Вовна та окрас

За типом шерстки кішки підрозділяються на 5 груп: короткошерсті (наприклад, американська короткошерста, бенгальська, російська блакитна, сіамська і т .буд.), довгошерсті (ангорские, перські, сибірські), «хвилясті» (корниш-рекс), жорсткошерстні (американська жесткошерстная), безшерсті (це, звичайно, сфінкси) .По окрасу виділяється 3 великі групи кішок, які поділяються на 25 підгруп. До першої належать однотонні або двоколірні кішки: білі, червоні (руді), чорні, голубі (сірі з блакитним відливом - наприклад, британці), лілові, шоколадні, строкаті (наприклад, триколірні), кремові, двоколірні. До другої групи належать кішки з краплистим або черепаховим забарвленням (кілька різних кольорів, межі між якими розмиті). У третю групу входять кішки із забарвленням «таббі» (два контрастують один з одним кольору) і гімалайські коти.

Колір очей і характер кішки

При визначенні породи важливо звернути увагу і на колір очей. Очі у кішок можуть бути жовто-зеленими, смарагдово-зеленими або блакитними (наприклад, у сіамських). Бувають і кішки з різнокольоровими очима (один - блакитний, другий - зелений або жовтий). Такі очі можуть бути у кішок породи турецька ван або турецька ангора.Как не дивно це може здатися, але породу кішок можна визначити і за характером. Приміром, сіамські кішки дуже войовничі. Яскравий темперамент відрізняє і російських блакитних кішок. Перські, навпаки, досить медлітельни.Хотя, звичайно, кращим помічником у визначенні породи кішки може стати ветеринар. При самостійному визначенні котячої породи можна використовувати спеціальні книги, насамперед - «Всі породи кішок» Девіда Елдертон, або численні сайти, де представлені фотографії та опис кішок за групами пород.Хотя хіба так уже й важливо - породистий кошеня або безпородний. Головне, щоб він приніс в дім радість і любов.