Як розблокувати банер.

Останній рік багато користувачів інтернету завили від напасті, званої « банери ». По суті, це шкідливе програмне забезпечення, проникаюче в вашу систему і блокує можливість входу в неї. Найчастіше, мета зловмисників - отримати фінансову вигоду від цього процесу, так як банер містить текст, в якому пропонують поповнити рахунок мобільного телефону з метою отримання коду розблокування. Природно, нічого подібного робити не варто.
Інструкція
1
Відновлення запуску. Підходить лише для Windows 7. Вставте диск з операційною системою, попередньо включивши пріоритет завантаження з DVD-рома. У вікні виберіть пункт «відновлення запуску» і спокійно чекайте, як ваша ОС позбудеться злощасного баннера.
2
Варіант відновлення з іншого ПК. Якщо у вас є можливість підключити ваш вінчестер до іншого комп'ютера або ноутбука, то виконайте цей крок. Після запуску ОС проскануйте ваш жорсткий диск, а в разі, якщо це не допоможе - вручну знайдіть шкідливу програму і видаліть папку, яка містить її.
3
В деяких випадках для «зняття» баннера допомагає переклад дати. Зайдіть в БІОС, знайдіть підпункт, що містить інформацію про дату і час і змініть дату на кілька днів вперед або назад.
4
Відновлення системи. Якщо крок 1 дозволяє лише повернути вам доступ до ОС, то цей варіант здатний ще і видалити шкідливе ПЗ автоматично. Вставте завантажувальний диск Windows і в вікні вибору дій запустите «відновлення системи». Мінуси даного пункту в тому, що далеко не завжди створюються контрольні точки, а якщо і створюються, то вони можуть бути дуже старими. В результаті цього ви втратите багато встановлених програм.
5
«Підбір» коду. Зайдіть на сайт антивірусів «Dr.Web» або «Касперський» і введіть там текст, написаний в банері. Вам буде запропоновано декілька варіантів паролів для розблокування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=okh5tEamwxs
Корисна порада
В Windows 7 краще починати спроби саме з першого кроку. Після отримання доступу до системи - обов'язково перевірте всі розділи антивірусом.