Як відправити пошту з сайту. чи можна відправити електронний лист прямо на сайт.

На деяких сайтах замість вказівки адрес електронної пошти розміщують форми зворотного зв'язку. Використовуючи таку форму, можна відправити електронний лист адміністрації прямо з сайту. А щоб мати можливість отримати відповідь, в одному з полів цієї форми буде потрібно вказати власну адресу електронної пошти.
Інструкція
1
Знайдіть на сайті форму зворотного зв'язку. Зазвичай вона знаходиться в розділі «Контакти». Аналогічно тому, як в одній організації співробітники можуть мати окремі адреси електронної пошти, форм зворотного зв'язку на сайті також може бути декілька, наприклад, для зв'язку з адміністрацією, відправки повідомлень про помилки вебмайстру, здійснення консультацій про характеристики товарів, що випускаються підприємством і т.п . Виберіть серед цих форм потрібну вам.
2
Заповніть всі поля, відмічені зірочками. При бажанні можна заповнити і додаткові поля, зірочки поряд з якими відсутні. Правильно вкажіть власний зворотну адресу електронної пошти, інакше отримати відповідь ви не зможете. Іноді для нього передбачено два однакових поля, і якщо рядки в них різняться, відправка повідомлення блокується. Не вводьте конфіденційні дані, наприклад, паролі від електронних скриньок. Якщо в формі введення передбачені такі поля, сайт може бути шахрайським - негайно покиньте його.
3
У велике поле, призначене для самого повідомлення, введіть його текст. Його довжина не повинна перевищувати встановлений максимальний ліміт. Іноді буває передбачений і мінімальний ліміт. Якщо в браузері включений Javascript, поряд з полем для повідомлення може розташовуватися автоматичний лічильник. Одні лічильники показують кількість набраних символів, інші - кількість знаків, що залишилися до досягнення максимального ліміту.
4
При наявності каптчі введіть її розшифровку в розташоване поруч з нею поле. Потім натисніть кнопку під назвою «Відправити» або аналогічним.
5
Відкрийте свою електронну поштову скриньку. Перевірте папки «Вхідні» і «Спам» - в одній з них може бути присутнім автоматичне повідомлення про факт отримання організацією Вашого повідомлення. Але такі повідомлення розсилаються не завжди.
6
Очікуйте надходження відповіді на свій запит. Він може прийти як на наступний день, так і через кілька місяців, в залежності від завантаженості співробітників, що обробляють повідомлення. З тексту відповіді ви дізнаєтеся, чи можна спілкуватися із співробітниками організаці далі за тією адресою, з якого прийшла відповідь, або ж для продовження спілкування з ними доведеться знову скористатися розташованої на сайті формою.