Як відключити кольоровий картридж.

Коли закінчується чорнило в кольоровому картриджі , але потрібно терміново роздрукувати матеріал, ви згодні і на чорний колір. Однак деякі принтери від HP взагалі відмовляються друкувати, якщо залишається лише один монохромний картридж, в цьому випадку необхідно вирішувати проблему.
Інструкція
1
Першим очевидним рішенням є зміна чорнила. Заправте порожній картридж кольоровими чорнилами або купіть новий картридж, для чого, наприклад, скористайтеся послугою замовлення через інтернет-магазин.
2
Якщо покупка чорнила не є прийнятним виходом, спробуйте обійти систему друку, змусивши її використовувати резервний монохромний режим, і дістаньте кольоровий картридж з принтера. Коли з'явиться повідомлення, що подальша друк проходитиме в сірому кольорі, перегляньте кінець тексту. Якщо програмою буде запропоновано вивести на друк в чорному кольорі, натисніть «ОК».
3
При відмові програми друкувати без кольорового картриджа переустановите драйвера. Для цього скачайте оновлені версії програм зі спеціалізованих перевірених сайтів і обов'язково прослідкуйте за тим, щоб вибрані драйвера відповідали вашій операційній системі Windows. Інакше скачані програми не будуть розпізнаватися, і процес друку не зміниться.
4
Перед установкою драйверів на принтер видаліть старі програми і очистіть реєстр. Після чого запустіть інсталяційний файл і дочекайтеся завантаження його на пристрій.
5
Спробуйте підключити до принтера будь-якої знімний накопичувач і роздрукувати з даного пристрою будь-який матеріал, використовуючи режим чорного кольору.
6
Якщо це не допоможе, щоб вам перепрошили принтер. Фахівці центру спробують варіант заміни програмного забезпечення, коли порожній контейнер НЕ буде розпізнаватися, або використовують один із способів зміни чиповки картриджа. У будь-якому разі не здумайте самостійно перепрошивати принтер, оскільки в процесі зміни програмного забезпечення ви можете пошкодити принтер, не залишивши в результаті навіть шансу повернути його в робочий стан.