Як позбутися швидко від синців. синці від прищів Як позбутися.

Синці - неприємне явище незалежно від історії їх появи. Якщо після забиття вжити негайних заходів - прикласти холод (переважніше - лід) на забите місце, то синяк може і не виявитися. Це відбувається завдяки звуженню первинних судин і зменшенню кількості крові, що потрапляє під шкіру. Але якщо момент упущений, гематома загрожує цвісти всіма кольорами веселки досить тривалий час. Однак є кілька ефективних методів, як позбутися синців швидко.
Інструкція
1
Бодяга (або бадяга). Це препарат з прісноводної губки. Він продається в будь-якій аптеці, коштує дешево. Застосовувати згідно інструкції. Зазвичай бодягу розводять рослинним маслом (можна водою або спиртом), перемішують до стану густого крему і наносять на деякий час прямо на синяк. Процедуру періодично повторюють. Якщо синюшне пляма розташоване на тілі, можна накласти пов'язку. На обличчі використовувати обережно, уникаючи попадання на слизову очей. Така процедура називається забодяжіваніем, в рейтингу методів швидкого позбавлення від синців вона знаходиться на першому місці.
2
Теплий компрес. Його застосовують, коли синяк вже проявився. Тепло активізує мікроциркуляцію крові, і гематома швидко розсмоктується. Теплий компрес можна замінити зігріваючим перцевим пластирем (у разі синяка в зоні очей використовувати пластир не можна).
3
Мазі, креми, гелі (продаються в аптеці). Препарати, що сприяють швидкому розсмоктуванню гематом: Синяк OFF, Швидка допомога від синців , Троксевазин, Арніка, Лиотон. Можна також купити крем, у складі якого є вітамін Р - рутин, і препарати з гепарином, екстрактом каштана, слиною п'явки (гірудин).
4
Йодна сіточка. Малюєте її прямо на синці. Підмальовували у міру зникнення сітки.
5
Якщо синяк отримано під час роботи на дачі, можна прикласти на це місце капустяний лист (перед цим його слід злегка пом'яти) або квітки календули - нагідок (перед застосуванням потовкти). Альтернативу цим рослинам складають листя мати-й-мачухи, лопуха і суцвіття коров'яку. Хороші результати дає сиру картоплю. Вимиту картоплину прямо в шкірці потерти на тертці або дрібно порізати і накласти на синяк. Тримати 5-10 хвилин, потім поміняти на свіжу «порцію». Повторювати 6-8 разів. Для компресу підійде компрес з міцно завареного чаю, він знімає біль і сприяє розсмоктуванню.
Зверніть увагу
Медики рекомендують стежити за «поведінкою» синяка. У пору свого цвітіння він повинен міняти «окрас» від червоного до жовтого, проходячи етапи лілового, вишневого, синього і жовто-зеленого. Якщо такого чергування квітів немає, синяк стає багряним, це означає, що до нього приєдналася інфекція. В цьому випадку слід терміново йти на прийом до лікаря.
Корисна порада
Якщо синці з'являються на вашій шкірі не тільки від удару або удару, але навіть при несильному дотику, це говорить про те, що у вас тонкі судини. Для їх зміцнення слід приймати вітамін С (500 мг на добу).