Як відкрити картку в банку.

Розрахунки за допомогою банківських карт міцно зміцнилися в побуті росіян. Оплата товарів і послуг, перерахування заробітної плати, управління рахунком через інтернет - ось далеко не повний перелік можливостей, що надається пластиковою карткою. Щоб її отримати, вам буде потрібно докласти мінімум зусиль.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - закордонний паспорт;
  • - СНІЛС;
  • - свідоцтво про присвоєння ІПН;
  • - поліс обов'язкового медичного страхування;
  • - документи на автомобіль у власності;
  • - довідка про доходи за формою 2-ПДФО;
  • - поліс добровільного медичного страхування.
Інструкція
1
Для початку визначитеся, яка карта вам потрібна: кредитна, що надає у ваше розпорядження кошти банку, або дебетова - для зберігання і використання ваших власних грошей.
2
Оберіть платіжну систему: Visa, MasterCard, American Express, STB і т.д. Найбільш популярними є Visa і MasterCard: вони приймаються у всьому світі і не мають принципових відмінностей. Але враховуйте те, що розрахунки за системою Visa виробляються в доларах США, тому її вигідніше використовувати в США, Австралії, Канаді та країнах Латинської Америки, а картки MasterCard вам знадобляться в Європі та Африці, оскільки конвертуються в євро. Якщо ви любите подорожувати по світу, для зручності відкрийте для вашого рахунку карти обох платіжних систем.
3
Щоб оформити дебетову карту , вивчіть пропозиції різних банків: тарифи на виготовлення та обслуговування, умови використання, терміни дії, можливість нарахування відсотків на залишок коштів на рахунку і т.д. Ви можете знайти зведену інформацію на сайті www.banki.ru.
4
Вибравши банк, умови якого задовольняють вашим вимогам, перейдіть на його сайт і подайте онлайн-заявку на виготовлення карти: вкажіть вид картки, платіжну систему, своє прізвище, ім'я, по батькові, паспортні дані, місце проживання, контактні телефони, місце роботи. Ви можете також з'явитися у відділення банку особисто, заповнити анкету-заявку та надіслати її відповідальному фахівця. Коли карта буде готова, співробітники банку зв'яжуться з вами, і ви зможете її отримати, пред'явивши паспорт або інший документ, що засвідчує особу.
5
Якщо ви хочете відкрити кредитну карту , порівняйте пропозиції про кредитування різних банків, скориставшись зведеними інтернет-ресурсами, наприклад, www.creditcardsonline.ru. Вибравши підходящі умови, натисніть на кнопку «Оформити карту ». Система перенаправить вас на сайт банку, де ви зможете заповнити заявку і ознайомитися з переліком необхідних документів.
6
Для укладення кредитного договору вам буде потрібно паспорт, а також один з наступних документів на вибір: - закордонний паспорт; - СНІЛС; - свідоцтво про присвоєння ІПН; - поліс обов'язкового медичного страхованія.Еслі ж ви представите банку документи на автомобіль у власності , довідку про доходи за формою 2-ПДФО або поліс добровільного медичного страхування, то можете розраховувати на більш вигідні умови оформлення кредиту.
Для того щоб оформити пластикову карту, досить відвідати відділення банку, заповнити заяву встановленого зразка, та пред'явити співробітнику документ, що засвідчує особу.
Інструкція
1
Оберіть банк, в якому ви хотіли б відкрити рахунок і оформити пластикову карту. Перевірте репутацію банку, дізнайтеся адреси розташування банкоматів банку, оскільки при знятті грошових коштів за допомогою банкоматів інших банків з вас буде стягуватися підвищена комісія.
2
Вивчіть програми надання пластикових карт на сайті обраного вами банку. Виберіть, яку карту ви хочете відкрити - дебетову або кредитну: перша дозволяє користуватися тільки власними коштами, а друга має на увазі можливість взяти кредит у банку в межах обумовленої суми. Крім того, зверніть увагу, що банки випускають карти двох платіжних систем - Visa і MasterCard. Різниця між ними досить умовне, але якщо ви плануєте частіше відвідувати Європу, віддайте перевагу MasterCard, а для поїздок до країн, валюта яких прив'язана до американського долара, краще вибрати Visa. Зверніть увагу, що банки надають пластикові карти, що дозволяють накопичувати бонуси в різних програмах. Це можуть бути умовні бали, які можна використовувати в магазинах-партнерах програми, або милі, якими можна розплатитися при купівлі квитка у певної авіакомпанії.
3
Заповніть заяву на оформлення пластикової карти в режимі онлайн на сайті банку. Для заповнення вам знадобиться паспорт Російської Федерації. Вкажіть в анкеті інформацію про себе, адресу проживання, місце роботи. Після відправлення анкети з вами зв'яжеться співробітник банку і повідомить, коли вам потрібно прийти в офіс і забрати картку.
4
Зверніться в банк, якщо на його сайті не передбачена можливість оформлення заяви. Співробітник банку запропонує вам бланк анкети, перевірить паспорт і відповість на ваші питання, пов'язані з обслуговуванням карти. Після заповнення анкети співробітник повідомить вам, в який час прийти за готової картою.