Чому не буде егоїстом.

Деякі люди думають: «Хіба погано любити себе і робити те, що хочеться?». Звичайно, це непогано, але тільки в тому випадку, якщо ви вмієте взяти до уваги точку зору інших людей, адже Світ не крутиться навколо вас одного.
Інструкція
1
Егоїзм в тій чи іншій мірі притаманний кожній людині, але деякі цим користуються. Щоб цього не сталося, навчитеся любити і поважати близьких так само, як любите і поважаєте самого себе. Саме про це говорить стара мудрість: «Поводься з іншими так, як хотів би, щоб чинили з тобою». Якщо ви будете чемні й добрі до оточуючим, вони будуть платити вам тим же. Щоб перевірити істинність цих слів, намагайтеся щодня робити хоча б одну добру справу для інших, не просячи нічого взамін.
2
Навчіться розділяти поняття «розподіляти обов'язки між людьми» і «перекладати відповідальність на інших». Звичайно, вам не варто завантажувати себе роботою або звинувачувати себе навіть у форс-мажорних ситуаціях, однак звалювати свою вину на інших теж неправильно. Тому аналізуйте всі помилки і прагнете до самовдосконалення. Воно полягає в тому, щоб не відкладати на завтра справи, які вам одному цілком під силу зробити сьогодні.
3
Немає нічого поганого в тому, що ви хочете внутрішнього зростання і просування в кар'єрі. Але варто задуматися, якою ціною ви бажаєте цього досягти. Для реалізації мрії ні в якому разі не вибирайте шлях «ходіння по головах». З його допомогою можна домогтися чого завгодно, але не стати при цьому щасливим. Підминаючи під себе інших людей, ви стаєте об'єктом ненависті, а це значить, що чим вище ви будете підніматися, тим частіше люди стануть відвертатися від вас. Як відомо, з великої висоти болючіше падати, і якщо ви впадете, вам ніхто не протягне руки.
4
Висловлюючи свою точку зору в бесіді, вислухайте відповідь. Не перебивайте співрозмовника і не намагайтеся перекричати його своїми гучними доводами. Якщо ви не даєте слова іншим, вас починають зневажати і постараються не мати з вами справи. Можливо, в силу свого егоцентризму ви подумаєте, що це не так вже й погано, але якщо вас бояться, це не означає, що поважають. Умійте не просто слухати, а й чути інших людей, і тоді вас навряд чи можна буде назвати бездушним себелюбом.