Як не їсти, коли нервуєш.

Від неприємностей не застрахований ніхто, але деякі люди не здатні впоратися з емоціями самостійно, все частіше вдаючись до втіху у вигляді заїдання стресу або інших шкідливих звичок. І лише небагато віддають собі звіт в тому, що з'їдене в такі моменти не приносить користі.
Інструкція
1
Знайдіть причину заїдання стресу. Можливо, для заповнення організму енергією вам просто не вистачає здорового восьмигодинного сну. Дозвольте собі виспатися не тільки у вихідні, а й у будні дні. Якщо ви будете регулярно отримувати повноцінний сон, то ваша стресостійкість помітно зміцніє, і вам не доведеться шукати розради в надрах холодильника.
2
Відволікаючись на перегляд фільму або підіть на прогулянку. Якщо ви звикли дивитися фільм з тарілкою чогось смачненького, то краще приготуйте собі чайничок із зеленим чаєм або пуером, який можна заварювати до 4-7 разів. На прогулянку беріть з собою пляшку з негазованою мінеральною водою і робіть ковток всякий раз, коли вам захочеться зайти в найближче кафе.
3
Займіть руки якоюсь справою, бажано подалі від холодильника. Наприклад, почніть витирати пил або наведіть порядок на робочому столі. Робота, яка потребує напруженої фізичної праці, відверне вас від неприємної ситуації і бажання з'їсти що-небудь заради заспокоєння душі.
4
Якщо ви не можете відмовитися від їжі, спробуйте пожувати те, що не може сильно позначитися на фігурі, наприклад, сирі овочі, трохи горіхів, сухофруктів, яблуко або інші види фруктів за винятком бананів, оскільки вони найбільш калорійні. Якщо ви захочете зробити овочевий салат, що не заправляйте його майонезом і не забувайте, що величина порції не повинна перевищувати розмірів вашого кулака.
5
Стежачи за власною вагою і станом нервових клітин, не доводьте організм до голодування. Розбийте свій щоденний раціон на 5-6 прийомів їжі, які повинні бути невеликими за обсягом. Цього буде достатньо, щоб підживлювати організм енергією і не набирати зайву вагу. Тільки їсти треба повільно і з приємним відчуттям насичення. Щоб воно настало, ретельно пережовувати їжу і запивайте їжу чистою несолодкої водою.