Що не втомлюватися на роботі.

По приходу додому з роботи ви відчуваєте себе вкрай втомленими, хочеться лягти на диван, включити телевізор і нічого не робити? А адже вдома вас чекають рутинні справи, діти вимагають до себе підвищеної уваги. Так як же обдурити свій організм і не втомлюватися на роботі , щоб можна було повноцінно і весело провести вечір у колі домочадців або друзів?
Інструкція
1
Невеликі стреси на роботі допоможуть вам почувати себе всі сто. Адже відсутність мотивації і монотонність - наслідки рівною життя без пригод і цікавих подій. Сильний же стрес може вивести вас із звичною і буденною колії, тому, щоб відчувати повноцінне життя і не втомлюватися на роботі , рекомендується викликати у себе штучно стрес, який стимулюватиме вас протягом усього робочого дня.
2
Не вмикайте музику на робочому місці. Навіть приємна мелодія, яка виходить із колонок і звучна фоном протягом усього дня, здатна досить сильно напружувати людини і відволікати від робочих справ. Періодично вимикайте комп'ютер (коли він не потрібен) і зменшіть гучність телефону (як робочого, так і стільникового).
3
Намагайтеся менше спілкуватися з колегами по роботі , якщо вас дратують порожні розмови. Звичайно, не варто відмовлятися від спілкування зовсім, інакше робота може здатися зовсім важкою. У вас з'явиться більше вільного часу.
4
Присутність деяких людей може вас дратувати і виводити з себе. До цієї категорії належать люди, які постійно скаржаться на життя і звикли шукати винного у своїх невдачах. Тримайтеся від них подалі, адже такий народ здатний висмоктувати з вас всю енергію, роблячи вас втомленими і спустошеними.
5
Правильно і глибоко дихайте носом, адже неправильне дихання здатне викликати у вас сильну втому через нестачу кисню в органах. Таке зазвичай відбувається через дихання через рот. Обдумано розраховуйте і розподіляйте свої навантаження, вчіться швидко переключатися з одного виду діяльності на інший. Устоювати десятихвилинні перерви через кожні дві години роботи, врахуйте, що перекур не є перервою, так як куріння підвищує стомлюваність організму і забирає в нього кисень.
6
Щоб менше втомлюватися, зробіть своє робоче місце найбільш комфортним і затишним. Поставте поруч фотографію дитини або коханої людини (якщо корпоративні правила це дозволяють). Звідти невелике кімнатне, але квітуча рослина (фіалка підійде ідеально), можна замінити невеликим букетом квітів. Ці речі будуть вас надихати і радувати, глянувши на них, ви будете почувати приплив енергії і сил.
7
Якщо у вас є обідня перерва, виходьте на прогулянку. Можна виділити тридцять хвилин на обід і такий же час на прогулянку на свіжому повітрі. Запам'ятайте, адже ви працюєте, щоб жити, а не живете для того щоб працювати.
Щоденна довга робота за комп'ютером може негативно відбитися на здоров'ї людини. Постійне перебування в одному положенні і напругу очей призводить до того, що в кінці робочого дня з'являється почуття сильної втоми.
Інструкція
1
Правильно розташуйте комп'ютер. Прямі сонячні промені не повинні падати ні на монітор, ні вам в очі. Світло в приміщенні краще зробити злегка приглушеним, але зовсім в темряві працювати теж шкідливо, інакше очі втомляться від яскравого монітора. Гарною підмогою стане лампа, розташована збоку комп'ютера.
2
Сидите рівно. Ваші очі повинні упиратися в середину монітора, а відстань між ними складати не менше 60 см. Додайте клавіатуру і мишу таким чином, щоб при роботі ваші зап'ястя лежали на столі, а не висіли в повітрі, що загрожує такої неприємної хворобою, як защемлення нерва зап'ястного каналу. Ноги поставте рівно і ні в якому разі не закидайте їх один на одного. Якщо вам незручно сидіти на кріслі рівно, поміняйте його.
3
У першу чергу від даної техніки втомлюються очі. Чим нижче дозвіл біля монітора, тим сильніше доводиться навантаження на зір. Якщо є можливість, придбайте собі монітор з високим дозволом і зробіть яскравість зображення якомога нижче. Сьогодні також є у продажу комп'ютери зі спеціальним покриттям, що зменшує вплив на очі.
4
Робіть перерви в роботі. Щоб мінімізувати шкідливий комп'ютерне вплив, кожну годину відривайте очі від монітора і давайте їм відпочинок. Посидьте 5 хвилин із заплющеними очима в розслабленому стані. А потім виконайте спеціальну зарядку для очей: повільно скосите очі вправо, вліво, вгору і вниз, зробіть ними кругові рухи.
5
Вставайте з-за комп'ютера якомога частіше. Бажано це робити кожну годину. Пройдіться по кабінету, повільно потягніться, зробіть пару присідань, поворотів тулуба і встаньте кілька разів на носочки. Це поліпшить кровообіг в організмі і попередить варикозне розширення вен.
6
Провітрюйте приміщення. Працююча комп'ютерна техніка випромінює електромагнітне поле, яке сприяє осіданню дрібних частинок пилу на відкриті ділянки шкіри і волосся. Це може привести до сухості і роздратування. Щоб уникнути цього, починайте день з вологого прибирання вашого робочого місця і кожні дві години відкривайте вікно, особливо, якщо в приміщенні працюють кілька комп'ютерів.
Зверніть увагу
Якщо ви бачите на моніторі перешкоди або мерехтіння, терміново поміняйте його.
Корисна порада
Працюйте за комп'ютером у спеціальних антивідблиску окулярах. Завдяки отражающему ефекту стекол шкідливий вплив мерехтіння монітора на очі знижується.