Як не втрачати контроль над собою.

Уміння тримати себе в руках необхідно при будь-якій ситуації. Якщо ви хочете правильно приймати рішення, вести себе згідно власним принципам і переконанням, тоді навчитеся тримати свої думки і дії під контролем.
Інструкція
1
Не нехтуйте повноцінним відпочинком. Він повинен бути не менш якісним, ніж робота, яку ви виконуєте. В іншому випадку ви можете перевтомитися і втратити над собою контроль, адже змучивши організм, ви розхитати і нерви.
2
Намагайтеся оперативно вирішувати проблему. Вантаж невиконаної роботи викликає почуття розгубленості і власного безсилля, а не з'ясовані вчасно відносини сприяють тому, що конфлікт росте як сніжний ком. Це вибиває вас із колії. Як наслідок, ви втрачаєте контроль і над ситуацією, і над собою.
3
Використовуйте дихання йогів для концентрації. Сядьте в зручну позу, схрестивши ноги. Закрийте очі і постарайтеся максимально розслабитися. Спрямувати уявний погляд всередину себе і вирівняйте подих. Спочатку просто дихайте глибоко і рівно, а потім освоюйте спеціальні техніки дихання, наприклад, вдихайте однією ніздрею, а видихайте через другу, чергуйте вдихи носом і ротом, затримуйте повітря на вдиху або видиху. Докладні інструкції ви можете знайти в літературі, присвяченій йоги.
4
Будьте терпиміше. Не всі люди однаково кмітливі. Комусь потрібно більше часу, ніж вам, щоб щось зрозуміти або зробити. Більше проводите часу з маленькими дітьми і людьми похилого віку. Так ви виховаєте в собі стриманість і толерантність.
5
Організуйте собі розрядку. Їй можуть бути фізичні вправи, прогулянка по парку, стрибок з парашутом, спілкування з домашнім вихованцем, вишивання або в'язання. Знайдіть те дію, виконання якого вас заспокоює, але не заїдайте стрес і не боріться з ним за допомогою алкоголю.
6
Тягніть час. Перш ніж різку відповідь, про який ви потім обов'язково пошкодуєте, зірветься з ваших губ, зупиніться і повільно порахуйте про себе від одного до десяти. Ви відчуєте, що помітно заспокоїлися. Дуже важливо вміти стримати себе, в той час як вас обуревают сильні емоції.