Як не згоріти в солярії.

Солярій дарує чудову можливість придбати бронзовий відтінок шкіри в будь-який час року. Але при всій своїй привабливості загар в солярії також небезпечний, як і отриманий на сонці. Запобігти можливим опіки не важко, необхідно лише дотримуватися певних правил.
Вам знадобиться
  • Косметика для засмаги в солярії.
Інструкція
1
Проконсультуйтеся з працівниками салону, в якому збираєтеся засмагати. Вони зможуть розповісти, як зіграти правильно і без ризику для шкіри.
2
Не намагайтеся засмагнути за кілька сеансів допомогою збільшення їх тривалості. Меланін, завдяки якому шкіра набуває золотистий відтінок, повинен вироблятися поступово, тоді як при надмірному впливі ультрафіолету виходять лише опіки.
3
Плануючи отримати засмагу до певної дати, починайте відвідувати солярій не пізніше, ніж за три тижні до події. Саме цей проміжок часу оптимальний для того, щоб шкіра засмагла без опіків.
4
Для того щоб не згоріти в солярії , визначте свій тип шкіри. Якщо вони світлі, то тривалість процедур повинна бути найбільш короткою і не перевищувати 5 хвилин протягом першого тижня. Поступово тривалість засмаги збільшується, досягаючи 8-12 хвилин в залежності від виду солярію.
5
Не засмагати щодня, це не прискорить процес. Для того щоб запобігти опікам в солярії , відвідувати його потрібно через день.
6
Для того щоб допомогти шкірі, що відчуває стрес при впливі ультрафіолету, після засмаги наносите на неї зволожуючий засіб.
7
Якщо після процедури відчувається дискомфорт, то наступну найкраще відкласти на пару днів.
8
Пам'ятайте про те, що солярій небезпечний не тільки для шкіри, але і для волосся. Для того щоб вони не стали сухими і ламкими, прикривайте їх шапочкою або косинкою.
Зверніть увагу
Людям з чутливою шкірою від відвідування солярію краще відмовитися, так як навіть мінімальна тривалість сеансу може спричинити опіки.
Корисна порада
Не використовуйте для засмаги в солярії сонцезахисні креми або молочко для засмаги, вони не принесуть користі. Існує спеціальна косметика, призначена саме для засмаги в солярії. Її використання поліпшує структуру засмаги і захищає шкіру.