Як прибрати обмеження швидкості. Як змінити обмеження швидкості скачування в інтернеті.

Оптимізація доступу в інтернет є єдиним виходом у випадку якщо ви хочете збільшити швидкість інтернету, але не бажаєте змінювати тарифний план. Вона полягає в наданні максимуму швидкості поточної задачі, а також налаштуванні ПЗ, що служить для її виконання.
Інструкція
1
Вимкніть всі програми та додатки, які можуть використовувати поточне підключення до мережі. Оптимальним є відключення взагалі всіх програм, однак якщо це не є можливим, оскільки необхідно здійснювати будь-яку діяльність у фоновому режимі. Обмежтеся браузерами, менеджерами завантаження і торрент-клієнтами. Запустіть диспетчер задач і проконтролюйте дана дія, відкривши вкладку «процеси». З її допомогою завершите ті, які містять у своїй назві слово update - це додатки, які викачують оновлення. Також на час вирішення поставленого завдання є кращим відключення антивіруса.
2
Якщо максимальна швидкість необхідна вам для перегляду фільму або прослуховування музики в режимі онлайн, не запускайте додатки, озвучені в попередньому кроці, до завершення завантаження. При недостатній швидкості встановіть якість відео на мінімум і очікуйте, поки смужка завантаження не буде такою ж протяжності, як і тайм-лінія.
3
Для максимально швидкого завантаження за допомогою менеджера закачувань зніміть обмеження по швидкості , після чого встановіть максимальну кількість завантажень рівним одному. Також встановіть для програми максимальний пріоритет. При роботі з торрент-клієнтом використовуйте ті ж рекомендації, але крім цього встановіть обмеження для віддачі - не більше одного кілобита в секунду.
4
Якщо ж вашим завданням є максимально швидкий веб-серфінг, скачайте і встановіть веб-браузер Opera. При використанні режиму Turbo дані, які на ваш комп'ютер, спочатку проходять через проксі-сервер, де вони стискаються і тільки після цього відправляються на ваш комп'ютер. Час, який на це витрачається, мінімально, тому різниця в швидкості , особливо при використанні gprs або 3g модему, вельми помітна.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XFkxOaNhSYI
Найбільш важливими технічними характеристиками з'єднання з сетію інтернет є швидкість скачування даних і стабільність з'єднання. Обійти обмеження швидкості, виставлене вашим тарифним планом, неможливо, але є можливість розпорядитися наявним каналом доступу з максимальною ефективністю.
Інструкція
1
При скачуванні файлів за допомогою менеджера закачувань в першу чергу надайте закачкам максимально можливий пріоритет. Встановіть кількість одночасних завантажень рівним одному. Вимкніть торрент і інші менеджери закачувань, які діють на даний момент. Закрийте всі програми, які можуть використовувати з'єднання з інтернетом, щоб максимально збільшити можливу швидкість скачування. Відкрийте трей і закрийте всі програми, після чого використовуйте комбінацію [ctrl] + [alt] + [delete] щоб викликати менеджер процесів. Завершіть всі процеси, які мають у своїй назві слово "update" - це процеси, які викачують оновлення.
2
Використовуючи торрент, прислухайтеся до тих же рекомендацій, що і в попередньому кроці. Вимкніть всі діючі програми, що використовують з'єднання з мережею і виставте максимальний пріоритет для завантажень. Вимкніть обмеження швидкості для діючих закачувань, після чого встановіть максимальну швидкість для віддачі рівній одному кілобітах в секунду. Не відкривайте браузер до завершення закачування.
3
При здійсненні веб-серфінгу, необхідно відключити абсолютно всі програми, які можуть використовувати інтернет, включаючи торренти і месенджери. Налаштуйте свій браузер, щоб мінімізувати скачування непотрібної вам інформації. Вимкніть завантаження картинок, java і flash додатків. Більшість інтернет-сторінок перевантажені зображеннями та банерами, тому досить заборонити їх завантаження щоб істотно збільшити швидкість завантаження сторінки.
Корисна порада
Слідкуйте за процесом оновлення операційної системи Windows - WindowsUpdate.exe. Нерідко цей процес істотно займає канал доступу до мережі, значно зменшуючи швидкість скачування. Завершуйте його через диспетчер задач.