Як вести переговори.

У проведенні переговорів потрібно вдосконалюватися постійно, адже від цього залежить їх результат. Щоб завжди бути у виграші, потрібно регулярно отримувати всю нову інформацію, що стосується цього питання.
Інструкція
1
Почніть спілкування з обговорення другорядного питання. Або навіть розслабте співрозмовника порожньою балаканиною. Зробіть йому комплімент, поспілкуйтеся про погоду або курсі долара. Більшість людей очікує, що партнер буде з перших же хвилин наставити на своєму, намагаючись укласти більш вигідну угоду. Спілкування на сторонні теми розслабить його, налаштує на більш позитивний лад.
2
Ніколи не розкривайте своїх істинних мотивів, не давайте інформацію про своє становище. Подібна відвертість може бути використана проти вас. Не кажіть прямо, наскільки ви зацікавлені в успішному укладанні угоди. Ставтеся до предмета розмови трохи з прохолодою, тоді співрозмовнику буде складніше переграти вас.
3
Постарайтеся отримати якомога більше інформації про людину і організації, яку він представляє. Задавайте навідні запитання, ретельно дивіться за його реакцією на ваші слова і дії.
4
Ведіть переговори спокійно. Не припустимо показувати нетерпіння або підвищувати голос. Не тисніть на співрозмовника, інакше угода може зірватися. Навпаки, ви повинні довести йому, що думаєте не тільки про свою, а й про його вигоди.
5
Не плутайте ставлення до партнера і угоду. Навіть якщо людина вам неприємний, намагайтеся не показати йому це. А якщо співрозмовник, навпаки, вам дуже симпатичний, не допустіть утиску своїх інтересів.
6
Розкажіть про всі вигоди, які дає вашу пропозицію. Основний акцент потрібно зробити на тому, що отримають самі партнери. Не потрібно говорити занадто узагальнено, конкретизуйте факти.
7
Прикиньтеся, що ви не зовсім зрозуміли співрозмовника. Це дозволить йому висловити свою точку зору повніше. А ви зможете отримати додаткову інформацію, яку потім використовуєте проти співрозмовника.
8
У спілкуванні завжди підлаштовуватися під партнера. Якщо він задав офіційний тон бесіди, то не будьте фамільярні. Якщо ж він поводиться просто, то і ви поводьтеся більш відкрито і доброзичливо. Зрідка копіюйте пози вашого співрозмовника, це допоможе домогтися його розташування.
Корисна порада
Постарайтеся отримати якомога більше інформації про співрозмовника ще до зустрічі з ним.