Як можна зробити стелю на кухні.

Матеріал обробки стелі кухні повинен легко відмиватися і не вбирати жир і кіптява. Сучасні виробники пропонують великий вибір кольорів і фактур, тому проблем з підбором обробки під гарнітур або матеріал стін і підлоги не буде. Якщо ж ви припускаєте робити ремонт самі, дивіться ще й на легкість монтування стелі.
Інструкція
1
Ретельно підбирайте матеріал для оздоблення стелі кухні. У цій кімнаті стеля підданий сильному впливу пара і перепадів температури. Матеріал для його обробки повинен бути стійким до несприятливих умов, добре відмиватися від різних забруднень.
2
Емульсійна фарба і побілка - не найкращі варіанти для обробки стелі на кухні. Ці матеріали недовговічні, вимагають дуже ретельної підготовки поверхні, ненадійні і непрактичні. Побілка занадто швидко жовтіє, вам доведеться часто перефарбовувати стеля . Краще відмовтеся від емульсійної фарби і побілки.
3
Більш вдалий варіант - вологостійкі шпалери. Вони є досить якісним покриттям, відмінно приховують недоліки поверхні стелі і легко відмиваються. Більш того, асортимент вологостійких шпалер дуже широкий, і ви зможете підібрати ті, які краще підійдуть під стиль інтер'єру кухні за кольором і фактурою.
4
Зверніть увагу на плитку з пінополістиролу. Її достатньо легко викласти на стелі, а вирівнювання поверхні буде мінімальним. Плитка має високий ступінь еластичності і відмінно приховує різні дефекти стелі. Асортимент такого матеріалу також дуже широкий, ви зможете вибрати колір і орнамент за смаком.
5
Відмінним варіантом для обробки кухні є підвісний стеля . Поверхня не потрібно підготовляти, всі недоліки стелі будуть надійно заховані. Всередину такого покриття можна вмонтувати освітлення, зробити звукоізоляцію та інші інженерні комунікації. Підвісний стеля легко миється. Єдиний мінус - така конструкція забирає приблизно шість-сім сантиметрів висоти.
6
За допомогою гіпсокартону ви зробите свій стеля багаторівневим і ідеально рівним. Лист потрібно попередньо розкроїти на шматки потрібного вам розміру. Стеля з гіпсокартону потрібно зашпаклювати, обклеїти шпалерами або пофарбувати.
7
Зверніть увагу на навісний стеля , його виготовляють з полівінілхлориду. Таке покриття надійне, легко відмивається, вологостійке і міцне. На навісний стеля можна встановити вентиляцію та освітлення.