Як повернути гучність. Як включити гучність компютера.

При некоректних діях або помилковому видаленні невикористаних ярликів з комп'ютера може віддалитися значок гучності. А це - вже проблема, особливо для любителів музики і відео.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Коли на комп'ютері зникають звичні, часто використовувані ярлики, ситуація - не з приємних. Адже в цьому випадку порушується звичний режим роботи. А якщо ярлик зник у недосвідченого користувача - тут вже зовсім біда. Але, як мовиться, безвихідних ситуацій не буває. Принаймні, нижче перераховані способи допоможуть вирішити вашу проблему.
2
Найпростіший з них - натиснути правою кнопкою миші по вільній частині панелі задач і перейти до розділу «Властивості». У новому вікні ви можете включати і вимикати системні значки. Знайдіть у таблиці графу « Гучність », після чого в правій частині вікна в стовпці «Поведінка» за допомогою контекстного меню виберіть опцію «Включити». Повернувши цей значок в панель інструментів, ви в будь-який момент зможете налаштувати необхідні параметри звуку, використовувати мікшер, встановити потрібний рівень звуку, додати різні шумові ефекти.
3
Повернути ярлик гучності в трей можна, включивши службу "Вузол універсальних PNP-пристроїв". Для цього необхідно відкрити розділ «Комп'ютер». Потім знайдіть розділ «Управління», з якого потрібно буде перейти до папки «Служби і додаток». Відкрийте «Служби» і підключіть опцію «Вузол універсальних PNP-пристроїв». Для цього у властивостях вкажіть тип запуску «Автоматично» і запустіть службу.
4
Можна спробувати ще один варіант відновлення значка. Для цього з меню «Пуск» перейдіть до «Панелі управління». В цьому розділі знайдіть піддиректорію «Звуки і аудіопристрої» і вкладку « Гучність » і відзначте галочкою пункт «Відображати значок гучності на панелі задач».
5
Якщо ці методи не допомагають, спробуйте виконати чистку тимчасових файлів і кеша системних налаштувань. Для цього підійде, наприклад, CCleaner. Запустіть програму, відкрийте вкладку «Очищення - Windows». Потім виберіть пункт «Система» і відзначте «Тимчасові файли, Фрагменти файлів», а також «Інше - застарілі вибірки, кеш області повідомлень, інші файли і папки». Виконайте чистку. Після цього видалені зниклі з панелі завдань значки повинні будуть повернутися на місце.