Як краще провести літо.

У самий теплу пору року завжди хочеться розваг та відпочинку, навіть якщо поїхати у відпустку не виходить. Але навіть якщо ви не плануєте поїздку за межі міста, можна організувати своє дозвілля так, що літо не опиниться втраченим. Та й знайти кілька днів для поїздки в незнайомі краї завжди можна, якщо є бажання.
Вам знадобиться
  • - купальник;
  • - намет.
Інструкція
1
Подорожуйте якомога більше в літній час. Візьміть кілька днів відпустки за свій рахунок, якщо офіційно не випадає на літо . Кожна поїздка за межі вашого рідного міста додасть вам величезну кількість нових вражень і яскравих емоцій. Не обов'язково їхати в заморські краї, якщо на це немає можливості по яких-небудь причинах. Чи добре ви знаєте свою країну або навіть найближчий район? Візьміть квитки на поїзд до будь-якого населеного пункту, в якому ви ще не були. Прогуляйтеся по незнайомому місту, помилуйтеся на пам'ятки. Навіть короткочасна поїздка на пару днів додасть вам сил і гарного настрою.
2
Частіше гуляйте на вулиці. Часто люди рвуться виїхати зі свого міста за враженнями, але при цьому недостатньо добре знайомі з тим місцем, в якому проводять більшу частину свого життя. Змініть свій звичний маршрут «дім-робота-магазин-дім». Вивчайте нові райони свого міста, дихайте повітрям. Відвідайте музеї, театри, визначні пам'ятки. Можливо, такі прогулянки не тільки урізноманітнюють відпочинок, а й вдихнуть у вас нові почуття по відношенню до свого міста.
3
засмагати і купатися. Літо - найкращий час для того, щоб знайти природний загар. Крім того, це дуже приємне і розслаблюючу проведення часу. Дізнайтеся про пляжах вашого міста, зонах відпочинку. Зберіть компанію друзів і проведіть пляжну вечірку. В якості відпочинку на природі також підійде похід в ліс з ночівлею. Розмови біля вогнища, страшні історії і сон у наметі - справжня романтика. Можете поєднати такий відпочинок з риболовлею.
4
Спілкуйтеся з друзями. У робочій суєті часто не вистачає часу на дружні зустрічі і тепле спілкування. Восени, взимку і навесні цього також часто перешкоджають погодні умови - то сніг, то дощ, то сильний вітер. Тому в теплі літні дні намагайтеся зустрічатися якомога частіше. Ходите по магазинах, скуповуючи яскраві літні речі, танцюйте в нічних клубах, а після гуляйте по нічному місту. Намагайтеся не втрачати ні хвилини, адже літо дуже короткий. Зробіть його таким, щоб не доводилося шкодувати про втрачений час, наберіться сил для холодних і похмурих осінніх днів.