Як поводитися при розриві. Як себе вести після розриву відносин.

У багатьох людей стосунки закінчуються розривом. От тільки переживають цю ситуацію все по-різному. Хтось посміхнеться і продовжить жити далі, а комусь думки про колишнього коханого не даватимуть спати ще довго час.
Інструкція
1
Під час розставання постарайтеся поводитися спокійно. Звичайно, вам може бути боляче і образливо, але не варто показувати всіх своїх почуттів колишньому партнеру. Це нічого не змінить, якщо людина вирішила піти, він піде, як би ви його не зупиняли.
2
Не плачте, не сваріться, не намагайтеся тиснути на коханого. Цим ви тільки погіршите його ставлення до вас. Якщо ваші почуття дуже сильні, запропонуйте залишитися друзями. Так ви ще деякий час (поки не вщухне біль) зможете залишатися поруч зі своїм колишнім партнером.
3
Постарайтеся зрозуміти і пробачити коханого. Навряд чи він так вчинив з вами, щоб просто заподіяти біль. Напевно у нього були на це свої причини. Постарайтеся відпустити його з миром, без докорів і образ.
4
Перший час після розриву намагайтеся постійно займати себе чимось. Почніть більше часу проводити за заняттями спортом, заведіть собі нове хобі, зробіть будинку ремонт або займіться колекціонуванням. Намагайтеся менше часу перебувати на самоті. Адже в цей час ви будете переживати момент розставання знову і знову. Зустрічайтеся з друзями, заведіть нові знайомства.
5
Спробуйте завести новий роман. Можливо, ви зустрінете гідного людини, яка своєю любов'ю зцілить ваші душевні рани. Тільки не заводите відносин з першим зустрічним кандидатом, підбирайте людину, яка вам буде по-справжньому симпатичний.
6
Більше часу проводите з родиною, особливо з дітьми, якщо вони у вас є. Попросіть близьких відволікати вас від непотрібних думок. Переберіть старі фото, зробіть генеральне прибирання або поїдьте всі разом на пікнік. Головне в цій ситуації - відволіктися на щось стороннє.
7
Заведіть щоденник, в якому описуйте ваш стан. Виливайте йому свою душу, описуйте все, що відбувається з вами в даний момент. Але ніколи не перечитуйте записи, це загрожує посиленням депресії. Коли ваші переживання закінчаться, спаліть щоденник, щоб ніколи більше не згадувати про ці сумних хвилинах.
Зверніть увагу
Не зловживайте алкоголем, це не принесе полегшення.
Корисна порада
Якщо депресія дуже сильна, заведіть домашню тварину. Його любов допоможе переживати вам важкі хвилини.