Як повернути гаджети.

гаджетів стосовно до комп'ютера називають міні-додатки, які не мають власних «движків», а використовують, наприклад, встановлений в системі браузер. Результатом їх роботи зазвичай є поява на робочому столі віконець, що містять аналоговий годинник, погодні інформери, міні-ігри і т.д. В операційну систему вбудовані елементи управління гаджетами, які, зокрема, дозволяють повертати їх на робочий стіл в разі зникнення.
Інструкція
1
Причиною відсутності гаджетів на робочому столі ОС Windows може бути випадкове відключення їх відображення користувачем. Може це статися і в результаті збою в роботі операційної системи, відновлення колишніх налаштувань після «відкату» системи або, навпаки, «апгрейду» - установки оновлених компонентів. В цьому випадку досить просто включити відображення гаджетів повторно. Щоб це зробити, клікніть правою кнопкою миші фонову картинку робочого столу і наведіть покажчик на верхній рядок сплив контекстного меню. Цей рядок - «Вид» - відкриває додатковий підрозділ меню, в якому вам потрібна команда «Відображати гаджети робочого столу» - виберіть її, і в рядку з'явиться галочка, а на робочий стіл повернуться гаджети .
2
Якщо дій попереднього кроку виявиться недостатньо, скористайтеся спеціальною функцією «Панелі управління» Windows. Відкрийте головне меню операційної системи - клікніть по кнопці «Пуск» або натисніть будь-яку з двох клавіш Win. Посилання на запуск «Панелі управління» поміщена в праву колонку меню - виберіть її. Потім клацніть по посиланню «Оформлення та персоналізація» і знайдіть розділ «Гаджети робочого столу". В нього вміщено кілька посилань, серед яких є і «Відновлення гаджетів робочого столу, встановлених Windows» - клікніть по цьому посиланню, а решта ОС зробить сама.
3
Дістатися до команди відновлення гаджетів «Панелі управління» можна й не запускаючи її. Розкрийте головне меню і наберіть всього три букви - «гад». В результаті спрацює вбудована пошукова система Windows і надасть список всіх програм і файлів, які у неї асоціюються з цим словом. В розділі «Панель управління» цього списку буде і посилання «Відновлення гаджетів робочого столу, встановлених Windows» - клікніть на неї мишкою і отримаєте той же результат, що і в попередньому кроці.