Як безкоштовно створити свою рекламу в інтернеті. Як зробити рекламу в інтернеті безкоштовно.

Сьогодні інтернет - це інтерактивний майданчик для торгівлі та реклами будь-яких товарів і послуг. Рекламувати свої товари можна за певну плату, при цьому інформацію про вас відвідувачі інтернету при наборі ключових фраз будуть бачити на першому місці в списку. Якщо немає можливості платити за високі позиції в інтернеті , то ви можете скористатися безкоштовними послугами та майданчиками, які пропонують багато сайтів.
Інструкція
1
Створіть сайт на безкоштовному платформі, яку пропонують деякі хостинг-провайдери в обмін на розміщення свого банера або текстових посилань на сторінках вашого сайту. Такі послуги можна зустріти у хостерів: Narod.ru, Ucoz.ru, Eomy.net, MiraHost і т.д. Це буде примітивний продукт, але на перший час він допоможе вам викласти потрібну інформацію про вас в мережі для потенційних клієнтів.
2
В інтернеті доступні каталоги, в яких можна безкоштовно зареєструватися і викласти інформацію про свій фірмі. Такі каталоги використовують для просування своїх сайтів і проектів. Виберіть з них відповідний для вас і додайте свої дані. Це може бути Яндекс.Каталог, Рамблер.Top100, mail.ru і т.д.
3
Додайте оголошення на безкоштовних дошках в інтернеті .
4
Беріть участь в онлайн-аукціонах, які безкоштовно розміщують інформацію про ваші товари на своїх майданчиках.
5
Розішліть комерційну пропозицію за електронними адресами потенційних клієнтів, які можна знайти в безкоштовних міських інформаційних довідниках, таких як «2ГІС».
6
Беріть участь в спеціалізованих форумах, на яких обговорюються теми, що стосуються вашого бізнесу. Але не викладайте відверто рекламні слогани або оголошення на цих майданчиках, інакше їх просто не будуть пропускати модератори сайтів.
7
Сформулюйте вашу комерційну пропозицію так, щоб його можна було викласти в гостьову книгу сайту ваших можливих клієнтів. Пропозиція повинна бути завуальовано так щоб власник не зрозумів, що це реклама і в той же час зацікавився і захотів поставити вам додаткові запитання.
8
Створіть блог на безкоштовній майданчику в інтернеті , в який ви постійно будете вносити зміни, вести записи і спостереження цікаві вашим клієнтам.
9
Додайте фотографії вашої компанії, офісу, працівників або процесу роботи на безкоштовних фотогалереях. В підписи цих фотографій включите короткий опис діяльності вашої фірми і посилання на сайт.
10
Ви можете скористатися безкоштовною програмою розсилки смс повідомлень. Використовуйте тільки ті номери телефонів, які викладені у відкритий доступ в інформаційних довідниках.
Зверніть увагу
При розсилці смс-повідомлень або електронних листів використовуйте адреси і номери телефонів, які викладені у вільному доступі. Якщо організація з власної волі викладає їх в безкоштовні довідники, така інформація може бути використана відповідно до закону РФ.
Корисна порада
Чи не розсилайте комерційну пропозицію по електронній пошті відразу у великій кількості, інакше ваші листи можуть потрапити в спам.