Як в BIOS розбити диск. розбити жорсткий диск на директорії в биос.

При повній установці ОС Windows існує можливість форматування і створення декількох розділів жорсткого диска в BIOS. Основною вимогою до виконання даної процедури є установка CD-ROM в якості основного завантажувального пристрою.
Інструкція
1
Увімкніть комп'ютер, натиснувши кнопку Power, і скористайтеся функціональною клавішею F2 або Del для переходу в режим BIOS. Перейдіть на вкладку Advanced BIOS Features у вікні, BIOS Setup Utility і виберіть розділ Boot Device Priority. Вкажіть CD-ROM Drive в якості основного завантажувального пристрою і збережіть зроблені зміни, натиснувши функціональну клавішу F10. Підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку Yes в віконці запиту системи.
2
Вставте завантажувальний диск ОС Windows в дисковод і перезавантажте систему. Натисніть функціональну клавішу Enter у вікні, установника операційної системи і підтвердіть свою згоду з умовами ліцензійної угоди, натиснувши клавішу F8 у наступному вікні.
3
Весь жорсткий диск в даному випадку розпізнається Windows як неразмеченное області, тому рекомендується розбити його на два логічних розділу. Для цього натисніть функціональну клавішу С і надрукуйте бажаний розмір створюваного тому у відповідному полі. Підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши функціональну клавішу Enter і переконайтеся в тому, що створений розділ відображається в рядку «Новий розділ».
4
Виділіть рядок «нерозмічена область» у списку і знову скористайтеся клавішею С для створення другого логічного тому. Надрукуйте потрібний розмір створюваного диска у відповідному полі і підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши функціональну клавішу Enter.
5
Виділіть тому, призначений для установки операційної системи, і відформатуйте його в NTFS. Дочекайтеся завершення копіювання файлів на жорсткий диск і перезавантаження комп'ютера. Не виконуйте жодних дій при черговій завантаженні і продовжите установку OC Windows.
6
Поверніться в BIOS після завершення установки операційної системи вищеописаним методом і встановіть в якості головного завантажувального пристрою Hard Disk для зменшення часу завантаження. Збережіть зроблені зміни.