Як на привітання поставити картинку.

Старт операційної системи Windows супроводжується появою вікна вітання. Стандартне вікно входу в систему подобається далеко не всім користувачам, але його цілком можна змінити, скориставшись спеціальними утилітами.
Вам знадобиться
  • - програма TuneUp Utilites;
  • - програма LogonStudio;
  • - програма Resource Hacker;
Інструкція
1
Для зміни екрану вітання можна скористатися кількома утилітами. Дуже простий і зручною у використанні є програма TuneUp Utilites. Вона дозволяє міняти багато настройки Windows, в тому числі оформлення завантажувального екрану і екрану вітання (входу в систему). Програму можна завантажити в інтернеті.
2
Встановіть TuneUp Utilites. Після установки відкрийте: «Пуск» - «Всі програми» - «TuneUp Utilites» - «Всі функції» - «Налаштування Стилю». У вікні, виберіть «Запуск системи» - «Вікно входу в систему». Натисніть кнопку «Додати», потім виберіть «Завантажити з інтернету». В установленому за замовчуванням браузері автоматично відкриється сторінка з різними варіантами екрану вітання.
3
Виберіть вподобане вам зображення, воно автоматично буде вставлено в програму. Натисніть кнопку «Застосувати». З'явиться віконце, в якому вам запропонують вибрати, чи хочете ви залишити наявні написи російською мовою або вставити ті, що йдуть з новим зображенням. Можна спробувати залишити російські написи, але при завантаженні вони можуть некоректно розташуватися на сторінці - наприклад, частково піти за її краю. Натисніть кнопку «Застосувати», екран вітання буде змінений. Якщо встановлений екран входу в систему вам не сподобається, ви завжди можете повернути стандартні настройки, натиснувши кнопку «За замовчуванням».
4
Скористайтеся для зміни екрану вітання програмою LogonStudio. Працювати з нею дуже просто: встановіть і запустіть програму, у вікні, буде кілька варіантів оформлення вікна. Виберіть одне з наявних зображень або підберіть своє. Велика кількість красивих екранів вітання можна знайти в інтернеті. Недолік LogonStudio в тому, що на деяких версіях Windows, частіше «піратських», програма не працює.
5
Існує ще один варіант зміни вікна вітання - за допомогою програми Resource Hacker. Відкрийте в ній файл Logonui.exe, він знаходиться в папці Windows/System32. У відкритому файлі знайдіть папку Bitmaps, в ній розділ 100. Саме в ньому зберігається зображення екрану вітання. Замініть його своїм у форматі * .bmp і збережіть зміни. Перед роботою з Logonui.exe обов'язково збережіть його резервну копію.