Як з образу завантажити гру.

Багато програм, у тому числі ігрові, викачуються з інтернету у вигляді ISO- образу . Після завантаження такого файлу його необхідно записати на диск, з чим у недосвідченого користувача можуть виникнути певні складнощі. Але існує можливість встановити гру безпосередньо з завантаженого образу .
Вам знадобиться
  • - програма Daemon Tools;
Інструкція
1
Для запису образу скористайтеся будь-який з програм, що дозволяють записувати інформацію на компакт-диск. Наприклад, Nero Burning ROM. Краще всього використовувати версію не вище шостий - вона має невеликий розмір, швидко встановлюється. Більш нові версії Nero занадто громіздкі, але записати ISO-образ можна і з їх допомогою.
2
Запустіть Nero Burning ROM, натиснувши «Пуск» - «Всі програми», потім: Nero - Nero 6 Enterprise Edition (назва папки у вас може бути іншим) - Nero Burning ROM. Відкриється вікно програми і віконце «Новий проект». У лівій колонці буде за замовчуванням вказано варіант запису DVD-ROM (ISO), натисніть кнопку «Новий».
3
У вікні, виберіть пункт меню «Файл» - «Відкрити», вкажіть потрібний ISO-образ і натисніть ОК. У новому вікні натисніть кнопку «Прожиг». З'явиться віконце з пропозицією вставити диск для запису. Вставте компакт-диск в дисковод. Після закінчення запису ви отримаєте DVD-диск, з якого зможете встановити гру на комп'ютер.
4
Ви можете встановити гру безпосередньо з завантаженого образу , скориставшись програмою Daemon Tools. Вона створить на вашому комп'ютері віртуальний привід, в якому ви зможете запустити ISO-образ так само, як і звичайний компакт-диск. Це дуже зручно, так як відпадає необхідність записи образу на диск. Але при необхідності ви зможете зробити це в самій програмі.
5
Після установки програми відкриється її головне вікно, натисніть у ньому значок із зеленим знаком плюса - «Додати образ». Виберіть потрібний файл, він з'явиться у верхній частині програми в розділі «Каталог образів». Якщо образ диска з автозапуском, то автоматично відкриється вікно з пропозицією встановити гру. Якщо ні, натисніть на робочому столі значок «Мій комп'ютер», відкрийте підключений віртуальний диск і запустіть інсталяційний файл гри.