Як зупинити кровотечу народними засобами.

Зупинити маточне, носова або капілярний кровотеча можна різними способами. Непогано допомагають зробити це натуральні засоби, наприклад, лікарські трави, які збільшують в'язкість крові.
Вам знадобиться
  • - кропива;
  • - грицики;
  • - горець пташиний;
  • - сік лимона;
  • - сік алое;
  • - лист подорожника.
Інструкція
1
При маткових кровотечах допомагає відвар кропиви, пастушої сумки, горця пташиного або настій з кукурудзяних рилець. Заваріть кілька столових ложок будь-якої трави в склянці окропу і настоюйте 30 хвилин. Приймайте по 30-50 мл на голодний шлунок. Так як натуральні компоненти діють не відразу, не чекайте позитивного результату в перший же день. Приймайте настої мінімум тиждень. Бажано попередньо проконсультуватися з лікарем.
2
Якщо вас мучить кровотеча з носа, закапайте кілька крапель лимонного соку, розведеного в два рази водою. Також можна застосовувати і краплі, отримані з листя алое деревовидного. Якщо ви погано переносите ці компоненти, заваріть столову ложку живокосту в 50 мл окропу, як тільки відвар настоїться, закапайте його в кожну ніздрю. Крім подібних процедур приймайте і відвари трав, які підвищують згортання крові.
3
Коли кров довго не зупиняється при поверхневих ушкодженнях шкіри, допоможе подорожник. Зірвіть лист і обмийте його під проточною водою. Злегка пам'ятаєте, щоб з нього почав виділятися сік. Прикладіть до ушкодженої ділянки і зафіксуйте. Через невеликий проміжок часу кров зупиниться.
4
В деяких випадках призначають спеціальні препарати зважаючи на неефективність різних відварів. Допомагає зупинити кровотеча «Дицинон» або «Вікасол». Але застосовувати їх можна тільки в тому випадку, якщо немає ризику утворення тромбів. Відповідно подібні засоби вправі призначити тільки фахівець після повного обстеження.
Зверніть увагу
Лікуючись травами, пам'ятайте, що вони можуть завдати шкоди здоров'ю, як і лікарські препарати. Якщо у вас є індивідуальна непереносимість рослинних компонентів, що не приймайте їх. Під час проходження курсу лікування періодично здавайте кров, щоб контролювати її біохімічний склад.