Як недорого відпочити в Європі.

Відвідування європейських країн - можливість дізнатися їх ближче, перейнятися історією, познайомитися з мешканцями та пізнати місцеву кухню. Але далеко не всі мають можливість купити тур в одну з цих держав, тому і шукають способи недорого там відпочити.
Інструкція
1
Купуйте квитки самостійно. Причому робити у випадку з авіаквитками це потрібно як мінімум за півроку. Пам'ятайте, що чим раніше ви бронюєте і оплачуєте своє місце в літаку, тим дешевше воно вам обходиться. Ще один варіант - стежити за різними акціями від авіаперевізників, які іноді стають на рідкість щедрими.
2
Спробуйте відправитися в потрібну вам країну не зі своєї, а з сусідньої. Наприклад, іноді квиток з аеропорту Москви коштує двадцять тисяч рублів, а з Києва - п'ять. В такому випадку є сенс прокотитися на поїзді або машині до столиці сусідньої держави. Причина такої різниці криється у відмінності списку авіакомпаній-перевізників (у тій же Україні є відома недорогими квитками компанія Ryanair, а в Росії - ні).
3
Зупиняйтеся не в готелях, а в хостелах або знімних квартирах. Двомісний номер в Європейських країнах обійдеться вам приблизно в п'ятдесят євро, а в таких країнах, як Бельгія або Швеція, - від сімдесяти. За хостел же доведеться заплатити від п'ятнадцяти до тридцяти євро за ніч, ціни на квартири у всіх країнах різні, але підсумкова сума, якщо тільки ви не хочете простору студію, все одно вийде менше, ніж за готель.
4
Заздалегідь готуйтеся до відвідування пам'яток, щоб не користуватися послугами гідів. Різні екскурсії обійдуться вам ще в сотню або дві євро. Для того щоб їх заощадити, придбайте путівник і ретельно вивчіть всі можливі місця, які ви можете відвідати. З нього ж ви дізнаєтеся історію об'єкта.
5
Харчуйтеся в ресторанах і кафе, віддалених від визначних пам'яток і прибережної зони. Саме тут розташовуються заклади з найбільшими цінами, тому, чим далі ви від них, тим дешевше обійдеться обід або вечерю.
Зверніть увагу
Іноді користуватися послугами туристичних компаній, все ж, буває вигідно. Наприклад, при наявності відкритої шенгенської візи ви завжди можете купити «палаючий» тур до Європи за день або два до вильоту. Він обійдеться вам вполовину або навіть третину від його реальної ціни.
Корисна порада
В Європу можна добратися не тільки на літаку, але і на поїзді або автомобілі. Буває, що ці варіанти обходяться набагато дешевше, тому не забувайте розглянути і їх.