Як краще відзначити день народження маленької дитини.

Правильно організований, з урахуванням віку винуватця торжества і його гостей, День народження може доставити малюкові багато радості і задоволення. У віці 2 років дитина вже спілкується з іншими дітьми, хоча багато чого ще робить несвідомо. І цей день уже може стати особливим для нього, а не тільки для його батьків. За умови постійної уваги з боку дорослих свято вийде веселим і незабутнім.
Інструкція
1
Маленька дитина не чекає від Дня народження чогось особливого, оскільки просто не знає, що це таке. І немає потреби влаштовувати щось грандіозне. В силу віку учасників торжества розраховувати на їх активну взаємодію не доводиться. До того ж, діти швидко втомлюються. Тому все добре продумайте і підготуйте.
2
Не запрошуйте багато гостею. Від 3 до 8 осіб - цілком достатньо. Попросіть батьків залишитися. Якщо хтось із малюків раптом почне вередувати, мама або тато швидше зможуть його заспокоїти. Маленькі діти сплять вдень, тому потроювати свято найкраще в ранковий час і при тому у вихідний день, щоб це було зручно батькам.
3
Найкраще влаштувати свято вдома; в теплу пору року, якщо гостей багато - на відкритому майданчику. Можна заздалегідь вибрати центр розваг і влаштувати свято там. У цьому випадку після його завершення вам не доведеться витрачати час на наведення порядку, а малюки зможуть пограти і побігати. Якщо ви вибрали цей варіант, візьміть з собою великі іграшки - намети, гойдалки, машини. Щоб уникнути сварок і образ, подбайте про те, щоб деякі були в двох примірниках. Розставте декорації.
4
Продумайте, чим будуть зайняті діти. Для цього віку підходять прості ігри з добре зрозумілими правилами, приміром, «Коровай», «Їстівне-неїстівне», вірші з вчиненням певних рухів. Підготуйте коробку з різною одягом. Багато дітей люблять гри з перевдяганням і, звичайно, повітряні кульки. Їх люблять усі. Не забувайте відразу ж прибирати лопнули кульки, щоб діти не брали їх в рот. Ігри повинні бути недовгими і добре організованими.
5
Святкове частування має бути яскравим і приготованим маленькими порціями. Бутерброди у формі тварин, маленькі креманки з желе, фігурки з огірків і помідорів, глазуроване печиво, красивий торт - все це сподобається дітям. Угощенье подавайте в самий останній момент, перед тим як все розсядуться за столом. Дорослим запропонуйте легкі закуски і напої. Після закінчення обіду відразу ж все приберіть.
6
Підготуйте для кожного дитини невеликий подарунок. Пластмасові фігурки, блискучі браслети, гаманці - все це не вимагає великих витрат, але принесе малюкам радість. Підготуйте подарунок для іменинника. У цьому віці дитині можна подарувати набір для ліплення, для рольових чи сюжетних ігор, щось призначене для використання на дачі або в саду, наприклад, надувний басейн. Все це порадує іменинника.
7
Щоб свято завершився успішно, він не повинен бути довгим.