Як краще вчити мову.

Сьогодні знання хоча б однієї іноземної мови стало обов'язковим при прийомі на роботу на найрізноманітніші посади. Саме це дало поштовх до отримання можливості спілкуватися з народами всього світу за допомогою знання їх мови . Варіантів багато, вибирати з них потрібно, відштовхуючись від ваших здібностей і бажань.
Інструкція
1
Найміть вчителя або вирушайте в школу іноземних мов. Цей варіант підійде в першу чергу тим, хто збирається почати вивчення з нуля. Та й ті, хто пам'ятає мову тільки по шкільним урокам, теж повинні хоча б якийсь час попрацювати під керівництвом викладача.
2
Зверніться до знайомого, добре знає потрібний вам мову, і попросіть його попрацювати з вами. Придбайте посібники для вивчаючих та чи інша мова і почніть займатися з людиною, яка зможе на своєму прикладі показати вам вимова і застосування правил граматики на практиці.
3
Подорожуйте. Немає нічого приємніше, ніж дізнаватися мову від її носіїв. Вслухуйтеся в мову місцевих жителів, сидячи в кафе, звертайтеся до них за допомогою, дивлячись в розмовник, намагайтеся порозумітися навіть тоді, коли не дуже розумієте, що сказати. Потрапивши в безвихідну ситуацію, ви просто змушені будете вловлювати зміст фраз і слів, що в підсумку дасть непоганий результат.
4
Вирушайте в країну-носія мови на місяць або два. Звичайно, не у всіх є кошти на таку поїздку. Але саме для цих цілей і створені різні компанії, що пропонують вивчення мови шляхом приміщення вас в його середовище в обмін на нескладну роботу. Наприклад, ви можете збирати полуницю в Англії, наглядати за престарілими жителями Франції чи садити дерева в Німеччині.
5
Дивіться фільми оригінальною мовою, який ви хочете вивчити. Скористайтеся функцією російських субтитрів і приступайте до удосконалення свого мови . Не сподівайтеся, що відразу ж ввімкнетеся в сюжет і почнете розуміти героїв кінофільму. Розуміння приходитиме поступово. Спочатку ви просто будете вслухатися в інтонації і акцент, потім виловлювати знайомі слова і тільки після цього почнете складати їх з новими, усвідомлюючи, про що ж йдеться.
6
Постійно розширюйте словниковий запас. Вивчення іноземної мови не повинно зупинятися ні на хвилину. Намагайтеся дізнаватися по два-три нових слова в день, вишукуючи їх в словниках після зустрічі в інтернеті або на телеекрані.
Зверніть увагу
Практикуйтеся в мові постійно, не роблячи великих перерв між заняттями. Три-чотири уроки на тиждень, будь то робота з викладачем або самостійне вивчення, - цілком реальна можливість заговорити на потрібному вам іноземною мовою вже через кілька місяців.