Як намалювати тварин поетапно.

Практично вся робота робиться поетапно, складається з черговості процесів. Так і картина не виникає відразу, вона поступово складається з нарисів, ескізів, роботи зі світлотінню і кольором. Всі тварини є досить складними моделями для малювання, але починати можна з зображення плоских «мультяшних» фігур.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - олівець;
  • - фарби;
  • - кисті;
  • - фотографії тварин.
Інструкція
1
Перегляньте малюнки інших людей, які зображують тварин . Виберіть той стиль, в якому ви б хотіли працювати. Починайте з чітких яскравих малюнків, щоб навчитися працювати з олівцем і радувати картинками своїх дітей. Ще краще займатися разом з дитиною, ви будете допомагати і підказувати один одному, а спільно створені шедеври можете подарувати родичам і друзям.
2
Покладіть перед собою зображення тварин і уважно подивіться на них. Всі фігури можна розбити на кілька простих складових, це має стати першим етапом вашої роботи. Залежно від того, яка тварина ви зображує, елементи фігури будуть різними. Голова малюється у формі кола чи овалу, тіло - поєднання декількох простих форм, кінцівки накидайте схематично лініями і крапками суглобів.
3
Наступний етап - поступове з'єднання елементів в єдине ціле. Буде складно з першої спроби отримати досконалу лінію, дійте, звіряючись із зразком, періть невдалі штрихи. Одночасно з цим намічайте більш дрібні деталі: вуха, хвіст, стопи, якісь характерні частини тварини (хобот, перетинки).
4
Третій етап - нанесення допоміжних ліній на овал або круг голови та оформлення морди звіра. Адже «обличчя» крокодила і та ж частина тіла кішки, наприклад, абсолютно різні. Лінії, що ділять навпіл овал по вертикалі і горизонталі, допоможуть вам симетрично намалювати очі, ніс і пащу тварини. Слідкуйте за розташуванням елементів морди відносно один одного.
5
Четвертий етап - більш детальне зображення всіх частин тіла, уточнення анатомії. Вам потрібно буде намалювати природні і гармонійні лінії, які зберуть всю фігуру в єдине ціле. Це копітка і довга робота, якщо ви намагаєтеся зобразити тварина, схожа на реальне. Якщо ж ваша картинка буде ілюстрацією для казки, вам знадобляться тільки чіткі контури всіх частин тіла і морди.
6
П'ятий етап - світлотінь, яка робиться олівцем або фарбами, залежно від стилю і характеру малюнка. Освітлені і опуклі місця залишайте світлими, а те, що знаходиться далі і в тіні, робіть темніше.
7
Шостий етап - розфарбовування і нанесення плям і смуг на шерсть, якщо вони є. Для малюнків-ілюстрацій можливо зображення одягу, одягненою на персонажів- тварин .