Як на youtube залити своє відео. Як викласти відео в ютуб.

Сервіс для завантаження і перегляду відеозаписів YouTube був створений в 2005 році. З тих пір у кожного його користувача з'явилася можливість завантажувати будь-яку кількість відео, причому розмір завантажуваних файлів практично не має обмежень.
Вам знадобиться
  • Реєстрація на Google.
Інструкція
1
Насамперед, вам знадобиться перейти на сайт проекту і пройти реєстрацію, якщо ви ще не створювали аккаунт на будь-якому з існуючих Google-акаунтів. На головній сторінці вашого профілю натисніть іконку зі своїм аватаром і виберіть пункт «Менеджер відео».
2
На завантажившись сторінці в лівій колонці натисніть зображення трикутника поряд з кнопкою «Завантажити» і виберіть «Додати відео». Потім натисніть кнопку «Виберіть файли з комп'ютера» або «Записати з веб-камери», залежно від того, звідки ви будете довантажувати відеозапис. Для додавання декількох файлів потрібно натиснути кнопку «Завантажити декілька файлів».
3
У діалоговому вікні знайдіть папку, в якій знаходяться відеоролики. Виберіть один або кілька (за допомогою клавіші Ctrl) файлів і натисніть кнопку «Відкрити» або клавішу Enter. Розпочнеться автоматичне завантаження. У цей час ми можете заповнити всі порожні поля, наприклад, «Назва», «Опис» і «Теги». Завдяки цим значенням ваше відео буде легко знайти іншим користувачам.
4
Не забудьте змінити установки конфіденційності, вибравши один з цих варіантів: «Для всіх», «Особиста» і «Для тих, у кого є посилання». Щоб поділитися відеозаписом тільки з друзями, досить вибрати останню опцію, в пошуку цей матеріал знайти буде неможливо.
5
Залишилося вибрати тип категорії та формат ліцензії. Кнопку «Зберегти» натискати немає сенсу, це дія відбудеться в автоматичному режимі. Через деякий час у верхній частині цієї сторінки з'явиться напис «Ваше відео буде доступне за наступною адресою». Скопіюйте посилання на відеоматеріал і розішліть її друзям і знайомим.
6
Для перегляду всіх завантажених відеозаписів в своєму профілі необхідно повернутися до сторінці «Менеджер відео» або натиснути кнопку «Управління своїми відео».