Як намалювати татуювання ручкою. дитячі картинки татуювання ручкою.

Строго кажучи, намалювати татуювання ручкою можна. У професійній термінології татуюванням називається тільки малюнок, набитий на шкіру за допомогою голки і спеціального устаткування. Однак серед людей, не втаємничених у всі тонкощі татуажу, татуюванням часто називається будь-яке зображення на шкірі. У домашніх умовах малюнок на тіло можна нанести за допомогою спеціальних гелевих ручок або маркерів.
Вам знадобиться
  • Гелеві ручки або маркери для малюнків на тілі, трафарети, ескізи малюнків, лак для волосся, тепла вода.
Інструкція
1
Оберіть ручки для нанесення малюнка. Зрозуміло, можна розмалювати шкіру і звичайною кульковою або гелевою ручкою, як у школі на перерві, за умови, що на пасту у людини немає алергії. Але навряд чи такі малоестетичні картинки на тілі комусь дійсно потрібні. Втім, це непоганий спосіб тренування нанесення малюнка. Існують спеціальні ручки і маркери для тимчасових малюнків. Вони бувають самих різних кольорів, з блискітками і глянсовим ефектом, флюоресцентні.
2
Придбати їх можна або в інтернет-магазинах, або в художніх відділах. Тільки не здумайте просити такі ручки в магазині витратних матеріалів для татуювання - там на вас можуть образитися. Паста в таких річках гіпоалергенна, тому зазвичай підходить і для дітей, однак якщо ви робите малюнок дитині, переконайтеся, що ручка підходить для дитячої шкіри - це має бути написано на упаковці. Не забудьте перевірити ручку на непомітній ділянці шкіри - переконайтеся, чи немає алергічної реакції.
3
Придумайте ескіз малюнка. Ви можете взяти готовий трафарет - в мережі їх можна знайти тисячі. Роздрукуйте або намалюйте потрібний візерунок і акуратно виріжте по контурах. Щоб трафарет не ковзав по шкірі і не зсувався, зафіксуйте його пластирами. До речі, до деяких наборам ручок трафарети вже додаються.
4
Якщо ви використовуєте трафарет, то акуратно заповніть ручками або маркерами потрібні ділянки шкіри і зачекайте кілька хвилин, щоб малюнок висох. Можна обійтися без готових малюнків і створити власний. Якщо ви провели нерівну лінію, то зітріть її ватним тампоном, змоченим у теплій воді. Але малювати все одно намагайтеся акуратно - щоб на шкірі не було розлучень і роздратування від занадто частого стирання.
5
Малюнок можна закріпити лаком для волосся, але, знову ж таки, перевірте, чи не буде алергії. У кожному разі, довго такий малюнок на шкірі не протримається, а змити його можна теплою водою з милом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Y7ngBKA3aCM