Як обробити дитяче фото.

Дитячі фотографії легко зіпсувати надмірної обробкою. Якщо вашим завданням не є імітація певного стилю, цілком достатньо прибрати зі знімка шуми і відкоригувати кольору. Якщо задній план фотографії виявився невдалим, можна приховати його під декоративною рамкою. Всі ці дії виконуються за допомогою інструментів програми Photoshop.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - фотографія;
  • - файл з рамкою.
Інструкція
1
Завантажте фото в редактор Photoshop і створіть його копію в палітрі шарів клавішами Ctrl + J. Після видалення шуму це дозволить вам налаштувати величину корекції, змінивши непрозорість обробленого шару.
2
Приберіть з фотографії шум, відкривши опцією Reduce Noise групи Noise меню Filter вікно налаштувань. Кількість шуму на зображенні може бути різним для кожного з трьох колірних каналів. Щоб не розмити фільтром все фото, включите опцію Advanced і перейдіть на відкриту вкладку Per channel. Вибравши зі списку Channel назва каналу, налаштуйте рівень шумозаглушення для кожного з них.
3
Може виявитися, що основною шум зосереджений в слабо освітлених ділянках фото і відсутня в яскравих областях. В такому випадку приберіть під маску освітлені області обробленої картинки. Опцією Color Range меню Select відкрийте настройки інструменту і виберіть Highlights із списку Select. Кнопкою Add layer mask з нижньої панелі палітри шарів створіть маску на основі виділення і інвертуйте її поєднанням Ctrl + I.
4
Якщо потрібно, освітлити знімок. Для цього опцією Levels групи New Adjustment Layer меню Layer вставте поверх картинки, очищеної від шуму, коригуючий шар. Посуньте середній сірий маркер в настройках фільтра вліво, стежачи за тим, щоб найсвітліші області знімка не втратили колір при освітленні.
5
Проблемою, з якою доводиться стикатися при обробці дитячих фото, є неприродно червоний колір шкіри. З цією неприємністю допоможе впоратися фільтр Selective Color. Вставте поверх уже створених шарів коригуючий шар з цим фільтром, відкрийте пункт Reds в списку Colors і зменшите кількість чорного в обраному кольорі. Для цього посуньте вліво регулятор Black. Для зменшення червоності шкіри може знадобитися прибрати кількість маджента, але це може привести до пожовтіння знімка.
6
Очі на дитячих знімках бувають дуже виразні. Для посилення цього ефекту створіть композитний шар клавішами Alt + Shift + Ctrl + E і накладіть його на всі інші зображення в режимі Screen, Color Dodge або Overlay. Опцією Hide All групи Layer Mask меню Layer додайте маску, яка приховає вміст шару. Включивши інструмент Brush, прокрасьте маску в області очей білим кольором.
7
Якщо задній план знімка виявився не дуже вдалим, приберіть його під одну з декоративних рамок в форматі png, які можна завантажити з сайту, присвяченого графічного дизайну. Відкрийте картинку в Photoshop і перетягніть її в вікно знімка інструментом Move Tool. Якщо рамка виявилася більше фото, зменшіть її опцією Scale групи Transform меню Edit так, щоб фон знімка виявився закритий декоративними деталями шаблону.
8
Збережіть оброблений знімок у файл jpg опцією Save As меню File.
Досить часто виникає необхідність обробити фотографії , прибрати недоліки, відновити старе фото або відредагувати вже наявне. Зараз це можна зробити за допомогою програми Adobe Photoshop, завдяки якій ви отримаєте фотографії потрібної якості.
Інструкція
1
Підготуйте робочий простір. Це необхідно, щоб ви не плуталися в файлах, могли легко їх архівувати. Під кожен новий проект в директорії Projects відводиться окрема піддиректорія, всередині якої створюється кілька папок: - Raws - папка, де зберігаються вихідні коди; - Work - папка, де зберігаються робочі файли; - Test - папка для експериментів, варіантів кінцевого виду фотографій; - Final - папка, де зберігаються готові файли.
2
Відкрийте необхідну фотографію з папки Raws.Прі допомоги команди Crop ображати зайві частини фотографії . Натисніть і затисніть праву кнопку миші на фотографії і проведіть її до іншого краю. Таким чином, позначте область обрізання, вона буде трохи затемнена. Натисніть Enter, ваш фотознімок обрізане по заданих параметрам.Еслі на вашій фотографії маються темні місця, тоді скористайтесь командою Shadow & Highlights, за допомогою якої висвітився темні моменти.
3
Щоб ваша фотографія стала більш яскравою і насиченою, скористайтеся інструментом Hue & Saturation. Пересувайте бігунок доти, поки не досягнете бажаного ефекту. Щоб переглянути всі зміни, клацніть Ctrl + z. Перевірте, щоб були відсутні колірні лисини, це може бути результатом перебору в деяких яскравих кольорах. Щоб змінити яскравість і контрастність скористайтеся інструментом Brightness & Contrast. Обережно вибирайте настройки, щоб не переборщити зі значеннями. Якщо знімок зроблений недостатньо чітко, зображення розмите, тоді скористайтесь командою Sharpen - підвищення чіткості. Перегляньте ефект на 100% масштабу фотографії , при цьому натисніть Ctrl + z. Якщо фотографія почала дуже сильно рябіти - краще скасуйте цей крок і перейдіть до наступного.
4
Якщо хочете додати рамку навколо фотографії або логотип, то тоді застосуєте панель Layers (шари). Наявність рамки відокремить вашу фотографію від навколишнього фону, додасть красу та індивідуальність. Щоб експортувати отриману фотографію, натисніть Save For Web, виберіть папку Final і надайте номер отриманої фотографії . Перед збереженням готового фотознімку ще раз перевірте всі зміни, якщо виявите проблемні місця, відкотити до моменту їх появи і повторіть заново з іншими варіантами. Якщо ви все робили правильно, то в результаті отримаєте фотографію відмінної якості, яка буде своїм видом радувати вас і ваших близьких.
Зверніть увагу
Процес обробки займає мінімум часу. Всім вимогам задовольняє експрес-обробка (швидка обробка фото) за допомогою рішення, що входить в Microsoft Office: програми Picture Manager.