Як змінити дозвіл екрана в грі. настройка дозволу екрану гри.

Як часто настройки програм та ігор за умовчанням приносять дискомфорт? Майже постійно. Особливо це помітно в іграх, коли настройки екрана не відповідають вирішенню вашого монітора. Це заважає нормально грати, погано впливає на зір і псує загальне враження від гри. Але будь-яка людина може виправити цей неприємний момент і подбати про своє здоров'я і комфорт.
Інструкція
1
Розробники, створюючи гру і готуючи її до випуску, виставляють середні значення в настройках екрана , звуку та управління. До нещастя, мало хто з користувачів змінює ці настройки, думаючи, що розробники про все подбали і краще зробити вже неможливо.
2
Для початку дізнайтеся дозвіл вашого монітора. Знайдіть коробку і документи від нього. Все це повинно у вас зберігатися з моменту покупки. В документах або на самій коробці вказано правильне дозвіл вашого монітора. Саме під нього і повинно все налаштовуватися. Якщо у вас не так, виправте цю помилку для своєї ж користі.
3
Тепер запустіть гру. Зазвичай спочатку з'являється меню. У ньому є пункт «настройки» або «опції». Зайдіть в нього. Виберіть тепер «настройкіопціі екрана », так само це може пункт «відео». Тут, як правило, є можливість налаштувати дозвіл.
4
Виберіть цифри, що відповідають вашому монітору. Якщо таких немає, знайдіть інше значення, максимально близьке до ваших показниками. Натисніть «Ок». Якщо потрібно, перезапустіть гру. Тепер вашим очам буде куди приємніше і комфортніше, а ви отримаєте більше задоволення від гри.