Як визначити алергію у дитини. Як довго тримається висип при алергії.

Таке захворювання, як алергія, може виникнути у людини в будь-якому віці. Особливо часто зустрічається воно у маленьких дітей. Алергію у дитини можуть викликати погана екологічна обстановка, неправильне введення прикорму, вживання в їжу продуктів, що містять велику кількість барвників, консервантів та інших хімічних речовин та багато іншого. Визначити алергію у дитини можна за деякими ознаками.
Інструкція
1
Поява на тілі дитини висипки у вигляді дрібних червоних прищічкі є сигналом для звернення до лікаря. Така висип - явна ознака виникнення у малюка алергічної реакції. Найчастіше прищики з'являються на голові, на стегнах, на животі, під пахвами, а також на згинах і кистях рук.
2
Алергічна висипка може з'явитися на щоках і тілі дитини у вигляді шорстких плям. З часом вони можуть збільшуватися в розмірах і запалюватися. Помітивши такі прояви, не займайтеся самолікуванням, негайно зверніться до лікаря. Він огляне малюка і зробить висновок про наявність чи відсутність у нього алергії.
3
Висип, що з'явилася у дитини в результаті алергії, як правило, супроводжується сверблячкою, беспокоящим малюка і вдень, і вночі. Неприємні відчуття посилюються при попаданні на неї поту. Висип, супроводжуюча алергію, як правило, досить-таки довго тримається на тілі.
4
Не намагайтеся лікувати алергію у дитини самостійно. Це може привести до виникнення і розвитку гнійного ураження шкіри за рахунок приєднання бактеріальної інфекції. Таке ускладнення пов'язано з особливостями дитячої шкіри: її рихлістю і схильністю до набряклості. Крім цього, захисні функції у шкіри дитини істотно нижче, ніж у шкіри дорослої людини. Тому при перших же підозрах на алергію негайно покажіть малюка лікаря-педіатра або дитячого алерголога.
5
Для того щоб уникнути алергічних висипань на шкірі у дитини, забезпечте йому правильний догляд та харчування. Частіше провітрюйте кімнату, в якій він знаходиться. Вибирайте для малюка одяг, виготовлений тільки з натуральних тканин. Своєчасно міняйте підгузник і не допускайте перегрівання крихти. В ванночку для купання додавайте настій ромашки або череди. І звичайно ж, дотримуйтеся режиму харчування вашого малюка.