Як відремонтувати самому комп'ютер.

Більшість проблем, пов'язаних з персональним комп'ютером , можна вирішити самостійно. Природно, перш ніж приступати до ремонту, необхідно провести якісну діагностику ПК.
Вам знадобиться
  • набір викруток.
Інструкція
1
Якщо комп'ютер просто не включається, перевірте працездатність блоку живлення. Спочатку переконайтеся в тому, що після натискання кнопки включення ПК не відбувається ніяких дій. Вентилятори також не повинні працювати.
2
Підключіть до комп'ютера робочий блок живлення. Для цього не обов'язково встановлювати пристрій всередину корпусу. Досить підключити основні кабелі до системної плати ПК.
3
У тому випадку, якщо після заміни блоку живлення ПК все ще не включається, проблема в материнській платі комп'ютера. Полагодити самостійно даний пристрій вкрай складно. Краще зверніться в сервісний центр.
4
Коли комп'ютер працює стабільно, але на дисплей не виводиться зображення, перевірте відеокарту. Для початку спробуйте витягти пристрій з корпусу. Протріть контакти ластиком, струсіть залишки гуми і встановіть карту в слот материнської плати.
5
Обов'язково переконайтеся в тому, що монітор працює справно. Для цього підключіть до комп'ютера інший дисплей. В умовах відсутності другого монітора можна підключити ваш дисплей до іншого комп'ютера.
6
Аналогічну процедуру виконайте з модулями оперативної пам'яті. Обов'язково обробіть всі встановлені плати. Для початку спробуйте підключити тільки один модуль. Якщо проблема не була вирішена, замініть його інший платою. Це дозволить вам виявити непрацюючу планку ОЗУ.
7
У тому випадку, якщо після включення комп'ютера не завантажується операційна система, вивчіть текст повідомлення про помилку. Відкрийте меню BIOS і перевірте наявність жорсткого диска в списку пристроїв. Під'єднайте вінчестер до іншого слоту системної плати.
8
Після визначення несправного обладнання спробуйте замінити його працюючим аналогом. Важливо розуміти, що більшість елементів персонального комп'ютера насилу піддаються ремонту. Винятки становлять блок живлення і системна плата (у разі псування конденсатора).