Як оновити мережеві драйвери. драйвер на адаптер.

Інсталяція основних драйверів, як правило, відбувається під час установки операційної системи. На жаль, для деяких пристроїв доводиться самостійно підбирати підходящі файли.
Вам знадобиться
  • - Sam Drivers;
  • - завантажувальний диск Windows.
Інструкція
1
Основна проблема, що виникає при установці драйверів мережевої карти, це неможливість виходу в інтернет. В даному випадку ви не можете відвідати сайт виробника для завантаження необхідних файлів. Спробуйте автоматично оновити драйвери через диспетчер пристроїв.
2
Певні збої під час установки операційної системи могли привести до того, що деяке обладнання попросту не було визначено. Натисніть клавішу Win для відкриття панелі «Пуск».
3
Клацніть правою кнопкою миші по іконці «Комп'ютер». У розгорнулося вікні виберіть пункт «Властивості». Тепер перейдіть за посиланням «Диспетчер пристроїв», відображеної в лівій колонці.
4
Розгорніть підменю «Мережеві адаптери» і відкрийте властивості обладнання, для якого не встановлені потрібні файли. Перейдіть до вкладці «Драйвер».
5
Натисніть кнопку «Оновити» та виберіть ручний метод пошуку файлів. Відкрийте лоток DVD-приводу і вставте в нього завантажувальний диск Windows. Натисніть кнопку «Обзор», попередньо активувавши пункт «Виконати пошук на знімних носіях».
6
Виділіть кореневий каталог DVD-диска та натисніть кнопку «Відкрити». Зачекайте, поки система виконає сканування диска і встановить необхідні драйвери .
7
Якщо ж даний метод не допоміг знайти потрібні файли, скористайтеся іншим комп'ютером для доступу в інтернет. Скачайте програму Sam Drivers. З її допомогою ви зможете встановити драйвери для більшості пристроїв.
8
Запустіть файл-додаток з кореневого каталогу завантаженої програми. Через деякий час вам буде представлений список пристроїв, драйвери яких можуть бути оновлені. Виділіть галочками всі пункти, що містять в назвах абревіатуру LAN.
9
Перейдіть в меню «Установка» і виберіть пункт «Встановити виділені». Перезавантажте комп'ютер після завершення інсталяції драйверів. Перевірте активність мережевого адаптера.