Як обмежити доступ до програм.

Якщо на одному комп'ютері працюють кілька людей, розумно буде створити кілька облікових записів для дотримання конфіденційності і поділу зон відповідальності. Адміністратор визначає права і можливості інших користувачів. При необхідності він може заборонити запуск і установку програм особам, які не заслужившим довіри.
Інструкція
1
Вам будуть потрібні права адміністратора, щоб встановити ці обмеження. В «Панелі управління» подвійним клацанням розкрийте вузол «Облікові записи користувачів» і клікніть обліковий запис, власнику якої збираєтеся обмежити доступ до програмам. У новому вікні перейдіть за посиланням «Зміна типу ...» і переведіть радіокнопку в положення «Адміністратор». Натисніть «Змінити тип облікового запису», щоб підтвердити рішення.
2
Зайдіть в систему під цим обліковим записом. У рядок запуску програм (викликається гарячими клавішами Win + R або вибором опції «Виконати з меню« Пуск ») введіть команду regedit і натисніть ОК, щоб запустити редактор реєстру. Знайдіть розділ HKCUSOFTWAREMicrosoft WindowsCurrentVersonPoliciesExplorer і створіть ключ RestrictRun.
3
Для цього клацніть правою клавішею миші по вільному місцю в правій частині екрану і в списку «Створити» виберіть «Параметр DWORD». Викличте меню, що випадає клацанням правої клавіші по новому ключу, виберіть опцію «Змінити» і введіть значення 1.
4
Клацніть правою клавішею миші по значку розкритої папки в лівій частині екрану і виберіть «Створити» і «Розділ». Назвіть новий розділ тим же ім'ям RestrictRun. У правій частині вікна створіть список додатків, які зможе запускати користувач. Список буде виглядати як перелік строкових параметрів, в якому назви пунктів і порядкові номери взяті в лапки:
5
“1”=”winword.exe”“2”=”excel.exe”“3”=”regedit.exe”Необходимо включити до переліку regedit.exe, щоб у вас була можливість редагувати цей список. Щоб скасувати обмеження, змініть значення ключа RestrictRun на 0.
6
Зайдіть в систему з правами адміністратора і в «Панелі управління» зміните обліковий запис користувача на учетку з обмеженими правами, щоб у нього не було доступ а до редактора реєстру.
Захист особистої інформації, що зберігається на жорсткому диску комп'ютера, забезпечується закриттям доступу до певних розділів вінчестера. Ця процедура здійснюється з використанням засобів системи Windows.
Вам знадобиться
  • - Folder Guard.
Інструкція
1
Виконайте вхід в операційну систему Windows XP, використовуючи обліковий запис адміністратора. Відкрийте меню «Панель управління» і перейдіть до пункту «Оформлення і теми».
2
Відкрийте підменю "Властивості папки». Перейдіть до вкладці «Вид». Вимкніть функцію «Використовувати простий спільний доступ до файлів», знявши галочку з однойменного пункту. Натисніть кнопку Ok.
3
Якщо ви працюєте з операційною системою Windows Seven, пропустіть попередні кроки. Відкрийте меню «Мій комп'ютер» і виділіть правою кнопкою миші потрібний локальний диск. У новому вікні виберіть пункт "Властивості".
4
Відкрийте меню «Безпека» і натисніть кнопку «Змінити». Виділіть групи користувачів, які не повинні отримувати доступ до налаштованим розділу. Натисніть кнопку «Видалити».
5
Якщо ви не змогли видалити потрібну категорію або конкретного користувача, активуйте функцію «Заборонити» в рядку «Повний доступ». Натисніть кнопку «Застосувати» і закрийте діалогове меню.
6
У тій ситуації, коли у вас не вийшло домогтися бажаного ефекту за допомогою стандартних функцій Windows, використовуйте програму Folder Guard. Встановіть цей додаток і перезавантажте комп'ютер.
7
Запустіть програму і відразу встановіть пароль на доступ до неї. Для цього відкрийте вкладку File і виберіть меню Master Password. Після введення пароля натисніть кнопку Ok і поверніться в головне меню програми.
8
Виділіть потрібний локальний диск лівої кнопкою миші. Натисніть кнопку Protect і перейдіть до пункту Lock with password. Двічі введіть пароль у запропоновані поля та натисніть кнопку Ok.
9
Змін вступлять в силу після перезавантаження комп'ютера. Пам'ятайте про те, що для отримання доступу до розділу вам обов'язково необхідно використовувати ту обліковий запис, працюючи з якою ви блокували локальний диск.