Як замінити підшипник.

В конструкції автомобілів в системі запалювання двигуна передбачений переривник-розподільник, оснащений датчиком «Холу», а також вакуумним і відцентровим механізмом випередження кута запалювання, які пересувають контактний диск, закріплений на подшипнике , змінюючи тим самим момент займання паливної суміші в камері згоряння робочого циліндра.
Вам знадобиться
  • - фігурна викрутка,
  • - гайковий ключ на 10 мм,
  • - новий підшипник.
Інструкція
1
Від правильності виставлених зазорів на контактах переривника, а також відсутність будь-яких люфтів в механізмах розподільника, залежить бездоганна робота двигуна. Основне навантаження в розподільнику запалювання несе на собі опорний підшипник. Саме поява в ньому люфту, веде до нестійкої роботи мотора на холостих обертах, що особливо помітно проявляється при різкому наборі швидкості, коли педаль акселератора утапливается, що називається: «в полик».
2
Якщо подібні явища з'явилися при роботі двигуна, то необхідно розібрати переривник-розподільник системи запалювання і, як правило, поміняти в ньому опорний підшипник.
3
Для виконання поставленого завдання, попередньо встановіть колінвал в положення «верхньої мертвої точки» першого циліндра на такті стиснення. Це полегшить надалі вашу роботу під час установки переривника-розподільника, а також спростить регулювання моменту запалення.
4
Викруткою викрутити два гвинти кріплення кришки з високовольтними дротами, яку відведіть в сторону, щоб не заважала подальшій роботі.
5
Потім зніміть «бігунок». А пізніше від'єднайте гумову вакуумну трубку і електричну колодку, підключену в нижній частині.
6
Відкрутивши ключем на 10 мм три гайки кріплення переривника-розподільника - зніміть його.
7
Далі викруткою відкручуються два гвинти, які забезпечують одночасне кріплення підшипника і електричного роз'єму. Останній - демонтується. Потім знімається стопорне кільце на тязі вакуумного регулятора, а після вивертання двох болтів його кріплення, регулятор також демонтується.
8
Після демонтажу датчика «Холла» і притискної пластини підшипника, сам підшипник витягується, а замість нього встановлюється новий.
9
Все подальші дії по збірці і установці переривника-розподільника виконуються у зворотній послідовності.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2qBUFJlT-0Q
Стуки під час роботи пральної машинки свідчать про те, що підшипники її барабана вже неабияк зносилися. А значить саме час їх зняти і замінити новими, адже якщо цього вчасно не зробити, можуть виникнути ускладнення, пов'язані з подальшою експлуатацією пральної машинки.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - дерев'яний брусок;
  • - молоток;
  • - новий підшипник.
Інструкція
1
Обесточьте пральний агрегат і відключіть його від водопровідної і каналізаційної систем. Переконайтеся в тому, що в пральній машині не залишилася вода від попередньої прання (якщо вода все ж є, виконайте аварійний злив води, спустивши її через що йде від машинки шланг).
2
За допомогою викрутки відкрутіть верхню і задню кришки прального агрегату - це звільнить доступ до барабанних підшипникам.
3
Зніміть зі шківа приводний ремінь барабана і заблокуйте шків (зробити це можна за допомогою дерев'яного бруска).
4
Отвинтите гвинт, що фіксує барабанний шків і зніміть шків.
5
Акуратненько зніміть противагу і распорную планку, що дасть можливість потім зняти кріпильний кільце і кришку прального бака.
6
«Звільніть» ТЕН від прикручених до нього проводів. Потім викрутіть кріплення вузла підшипників, приберіть планку заземлення і ослабте гвинт, який стягує хомут.
7
Акуратненько зніміть бак пральної машинки і вузол підшипників. Потім зніміть ущільнювач, скріплювальний кільце і кришку бака прального агрегату. Всі ці маніпуляції виробляєте дуже акуратно - так, щоб не порушити цілісність дроту, що йде до датчика вимірювання температури.
8
Зніміть сальник, а потім за допомогою молотка вибийте підшипник. Замініть старий підшипник новим.
Зверніть увагу
Будьте уважні, знімаючи шків! Даний елемент є дуже крихким, тому його можна дуже швидко поламати.
Корисна порада
Заміна підшипників барабана пральної машинки - це трудомістке заняття, яке вимагає багато сил, часу та спеціальних навичок. Зважаючи на це, якщо вирішено займатися ремонтними роботами самостійно, то налаштуйтеся на те, що ця робота займе декілька днів: машинку потрібно спочатку розібрати, поміняти деталь, а після зібрати пральний агрегат.