Як від одного модему підключити два компа. Як підключити 3g life модем до комп'ютера проблеми підключення.

Багато людей активно користуються 3G- модемами . Ці пристрої дозволяють отримати доступ практично в будь-якому місці. Але далеко не кожен знає про те, що один модем можна використовувати для підключення відразу декількох комп'ютерів.
Вам знадобиться
  • - 3G-модем;
  • - мережевий кабель.
Інструкція
1
Почніть з настройки 3G-модема для отримання доступу до інтернету. Увімкніть перший комп'ютер. Підключіть модем до його USB-порту. Іноді для підвищення якості сигналу розумніше використовувати спеціальний USB-подовжувач.
2
Встановіть програмне забезпечення, необхідне для зміни параметрів модему. Налаштуйте обладнання і перевірте його працездатність. Після цього вимкніть пристрій і закрийте програму настройки.
3
З'єднайте ваші комп'ютери за допомогою патч-корду. Для цього використовуйте порти LAN мережевих карт. Зверніть увагу на той факт, що при використанні двох ноутбуків розумніше створювати між ними бездротову локальну мережу. Це дозволить зберегти мобільність пристроїв.
4
В першому комп'ютері відкрийте центр керування мережами й загальним доступом. Перейдіть до списку створених мережевих з'єднань. Клікніть правою кнопкою миші по іконці локальної мережі, утвореної вашими комп'ютерами. Відкрийте параметри протоколу TCP/IPv4.
5
Введіть у поле «IP-адреса» значення 123.132.15.1. Натисніть клавішу Tab. Запам'ятайте маску підмережі. Збережіть настройки. Відкрийте аналогічне меню, використовуючи другий комп'ютер або ноутбук.
6
Заповніть рядок «IP-адреса» значенням 123.132.15.2. Знову натисніть клавішу Tab і переконайтеся в тому, що влаштуванню привласнена ідентична маска підмережі. Тепер введіть в поля «Основний шлюз» і «DNS-сервер» цифри 123.132.15.1. Збережіть параметри мережевого адаптера.
7
Перейдіть до першого комп'ютера. Відкрийте меню налаштувань підключення до інтернету, здійснюваного за допомогою 3G-модема. Виберіть пункт «Доступ».
8
Активуйте функцію, що дозволяє використовувати даний канал іншим пристроям. Обов'язково вкажіть локальну мережу, для якої ви відкрили доступ. У вашому випадку це буде з'єднання двох комп'ютерів через кабель або Wi-Fi канал.
9
Активуйте 3G-модем. Підключіться до інтернету і перевірте можливість виходу в мережу з другого ПК.