Як відкрити диск, що не форматуючи. відкрити всі сектора на жорсткому диску.

Неможливість відкриття розділу жорсткого диска або зовнішнього накопичувача - досить популярна проблема. Зазвичай вона пов'язана зі збоєм нульових секторів вінчестера або відсутністю необхідних прав доступу.
Вам знадобиться
  • - RestDisk;
  • - Mount'n'Drive.
Інструкція
1
Для відновлення завантажувального сектора локального диска необхідно використовувати додаток Test Disk. Ця програма розповсюджується безкоштовно, але вона вже отримала величезну кількість позитивних відгуків. Скачайте і встановіть вказаний додаток.
2
Пам'ятайте про те, що невірне використання програми Test Disk може призвести до форматування жорсткого диска або його розділів. Якщо вам вкрай важлива певна інформація, що знаходиться на вінчестері, відновіть її за допомогою додаток Mount'n'Drive.
3
Встановіть цю програму. Запустіть її і почекайте, поки виконається визначення доступних локальних дисків. Виділіть правою кнопкою миші той розділ, який ви не можете відкрити. Перейдіть до пункту «Монтувати диск».
4
У наступному діалоговому меню вкажіть довільну букву диска . Зачекайте, поки новий пристрій визначиться системою. Тепер ви можете вільно копіювати інформацію з потрібного розділу.
5
Збережіть всі важливі файли на інший локальний диск або зовнішній накопичувач. Закрийте програму Mount'n'Drive і приступите до відновлення працездатності розділу.
6
Запустіть Test Disk. Виділіть фізичний диск, на якому розташований зіпсований розділ. Натисніть кнопку Analyze. Натисніть клавішу Enter після появи списку доступних розділів. Якщо потрібний том не був виявлений, виберіть пункт Search і знову натисніть Enter.
7
Зачекайте, поки програма визначить розділ із зіпсованими секторами. Виділіть її та натисніть кнопку Write. У новому меню перейдіть до пункту Advanced і наведіть курсор на поле Boot. Натисніть клавішу Enter.
8
Підтвердіть запуск процесу перезапису завантажувального сектора даного розділу. Програма скопіює необхідні файли з резервної копії, що зберігається на диску. Закрийте програму і перезавантажте комп'ютер після виконання описаних дій.