Як обмежити доступ до диска.

Захист особистої інформації, що зберігається на жорсткому диску комп'ютера, забезпечується закриттям доступу до певних розділів вінчестера. Ця процедура здійснюється з використанням засобів системи Windows.
Вам знадобиться
  • - Folder Guard.
Інструкція
1
Виконайте вхід в операційну систему Windows XP, використовуючи обліковий запис адміністратора. Відкрийте меню «Панель управління» і перейдіть до пункту «Оформлення і теми».
2
Відкрийте підменю «Властивості папки». Перейдіть до вкладці «Вид». Вимкніть функцію «Використовувати простий спільний доступ до файлів», знявши галочку з однойменного пункту. Натисніть кнопку Ok.
3
Якщо ви працюєте з операційною системою Windows Seven, пропустіть попередні кроки. Відкрийте меню «Мій комп'ютер» і виділіть правою кнопкою миші потрібний локальний диск. У новому вікні виберіть пункт «Властивості».
4
Відкрийте меню «Безпека» та натисніть кнопку «Змінити». Виділіть групи користувачів, які не повинні отримувати доступ до настроюється розділу. Натисніть кнопку «Видалити».
5
Якщо ви не змогли видалити потрібну категорію або конкретного користувача, активуйте функцію «Заборонити» у рядку «Повний доступ». Натисніть кнопку «Застосувати» і закрийте діалогове меню.
6
У тій ситуації, коли у вас не вийшло домогтися бажаного ефекту за допомогою стандартних функцій Windows, використовуйте програму Folder Guard. Встановіть цей додаток і перезавантажте комп'ютер.
7
Запустіть програму і відразу встановіть пароль на доступ до неї. Для цього відкрийте вкладку File і виберіть меню Master Password. Після введення пароля натисніть кнопку Ok і поверніться в головне меню програми.
8
Виділіть потрібний локальний диск лівою кнопкою миші. Натисніть кнопку Protect і перейдіть до пункту Lock with password. Двічі введіть пароль у запропоновані поля і натисніть кнопку Ok.
9
Змін набудуть чинності після перезавантаження комп'ютера. Пам'ятайте про те, що для отримання доступу до розділу вам обов'язково необхідно використовувати ту обліковий запис, працюючи з якою ви блокували локальний диск.